Prada: Infusion d'Iris

Prada Infusion d'Iris je jeden z potomků kosatcové módní vlny, která se před pár lety prohnala parfémovým světem (a ještě stále doznívá, protože kosatec, je-li dobře udělaný, je vskutku úžasná složka). A je to přesně ten druh, který má většina milovníků kosatce ráda.

Prada Infusion d'Iris je jeden z potomků kosatcové módní vlny, která se před pár lety prohnala parfémovým světem (a ještě stále doznívá, protože kosatec, je-li dobře udělaný, je vskutku úžasná složka). A je to přesně ten druh, který má většina milovníků kosatce ráda.

Infusion d'Iris je velmi jemná, elegantní a působí luxusním dojmem. Je v podstatě univerzální, nebude vadit v práci a zároveň neudělá ostudu na slavnostní příležitosti. Jistě, takových vůní se najde víc - ale s velkou univerzálností jde často ruku v ruce nuda, což u Infusion d'Iris naštěstí nehrozí.
Kosatec je zde v pudrové, prachové, po fialce vonící podobě. Vyvolává lehce melancholické pocity a skvěle podtrhne náladu pošmourných dní a mlhavých rán, ale deprese se bát nemusíte - na to je skutečně příliš elegantní.
Po rozvonění se přidávají i mírně svěží tóny - pomerančový květ, mandarinka - a dřeva, která doplňují hebkost kosatce (cedr, vetiver).

Vůni určitě doporučuji alespoň k vyzkoušení; je relativně bezpečná i k nákupu naslepo jako dárek, přesvědčte se však, zda obdarované osobě nevadí květinové vůně.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

Classique 01.10.11 13:48

Příjemná, svěží na letní rána a dny jak stvořená. Nedusí, ale okolí ví, že něčím jemným voníte :wink: Mám ji moc ráda.

lydkapp 31.08.11 20:57

Jemná, príjemná vôňa, kúpila som si ju do práce. Na sebe ju po chvíli necítim, ale na oblečení aj niekoľko dní…

Romana 09.08.11 21:18

Ada plně vystihla charakter této krásné vůně. Trh nabízí tester 200ml a plnitelné balení 400ml za velmi příznivé ceny. Když se ráno důkladně „poliji“, ještě odpoledne cítím intenzivní závan vůně. Okolím hodnocená pouze kladně.

Linda 22.05.11 16:03

Mám ji stále. Koupila jsem ji hned poprvé, když se objevila na trhu a nadchla mě. Stala se mojí stálicí, i když občas jí „zahnu“ s jinou značkou.

Levandulkaa 16.11.10 22:29

Pro mne láska č. 1 !!!!!!
Nádherná, jemná luxusní záležitost.
Podrobný popis absolutně sedí, je to naprosto skvělá definice tohoto parfému, lépe vyjádřit tuto nádhernou vůni nelze.
Vůně drží skvěle !

Myskamauska 09.11.10 11:10

Výdrž je opravdu slabota,ještě že na oblečení je to o něco lepší,jinak vůně moc povedená.

shanin 08.11.10 17:32

Moc hezká vůně. Pudrový kosatec podkreslený zelenou svěžestí. EdP má spíše intenzitu kolínské, což je zde jediná vada na kráse. Vzhledem k současné bezkonkurenční ceně za velké balení to ale lze odpustit.

Arome Evajsek 22.10.10 22:48

Ze začátku nadšení, který večer vystřídalo zklamání…krásná, na mně však slabě a velmi průměrně až tuctově vonící:-( i na papírku to vonělo zajímavěji…škoda…

Arome Olivie 21.10.10 01:25

A co tak exkluzivni darecky od Dolce Gabbana, John Galliano, Cavalli …

RainyWeather 18.10.10 22:27

Pro mě je to vůně mrazivého rána… Vítaná změna, když mám chuť na něco lehčího, ne moc sladkého; nebo když potřebuji mít na sobě neutrální vůni. Prada mi nahrazuje eleganci Chanelů, které na mně bohužel nevoní vábně.

Charlotka 18.10.10 13:30

přesný popis! Vůni mám doma a patří k mým nejoblíbenějším..

tormale 17.10.10 19:32

Taky jsem si myslela, že na mě nedrží, ale druhý den ráno jsem ji ještě cítila z vlasů, takže asi drží, ale rychle si na ni můj nos zvykne. Každopádně je to skvělá vůně, do které jsem se sice nezbláznila na první počich, ale s postupně se mi začíná líbit čím dál víc :). Pro mě příjemná, svěžejší vůně na jakoukoliv příležitost.

Melissa 17.10.10 19:08

K mé velké lítosti na mě moc nevydrží. A to je za tu cenu škoda..

Fleur 17.10.10 16:15

A má vynikající sillage!

Přidat komentář

Nejčtenější