Ralph Lauren: Lauren

Lauren je první dámská vůně, kterou Ralph Lauren vypustil do světa. Stalo se tak v roce 1978.
Hlava Lauren je taková staromódně zeleně-lesně-květinová, trochu svěží, po vyprchání svěžesti se usadí na lehce zatuchlé jehličnaté vůni. Něco jako lesík u hřbitova. Karafiátová vůně (kterou můžete znát třeba z L'Air du Temps - je to taková nostalgicky působící, lehce kořeněná květina) v té kompozici nepůsobí zvláštně, dodává jí přívětivou zastaralost.
Asi se divíte, proč o Lauren mluvím celkem pozitivně, když zatuchlé babkovské vůně nesnáším - Lauren se mi kupodivu celkem líbí, i když nosit bych ji nechtěla. Její zatuchlost je totiž paradoxně svěží, do zelena, není to staroba kadidla a podobných těžkých složek. Chcete-li něco na způsob zelených či chypre vůní, šmrncnutého příjemnou zastaralostí, zkuste Lauren.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

Svatka 07.07.12 14:39

A to já bych ji nosit chtěla! Mám miniaturku a tak s ní musím šetřit.
Připomíná mi L'air du Temps, ale tahle je mnohem příjemnější: je oblejší - asi růže a santal. Ve složení má být ještě jasmín a ten ji dělá příjemnou a teplou.

Myskamauska 26.05.10 10:24

Flakón se mě taky líbí,ale ve vůni mě rovněž něco vadí a nosit bych ji nedokázala.Ale na jiných si ji představit dokážu a může být i docela příjemné vyskytovat se v jejich blízkosti.

Albeni 08.10.09 19:40

Já v ní cítím něco jako anýz? :-o zkrátka dost koření. Něco zeleného v ní je taky, květiny nejspíš taky, ale celek mě dohromady nevoní, nevím co si mám o té vůni myslet. Nic určitého v ní na mě nevyniká a ta směska mi nesedí. Flakon je krásný.

Nejčtenější