Ralph Lauren: Safari for Men

Protože jsem dámskou Safari hodnotila především z hlediska originality velmi kladně, byla jsem přirozeně zvědavá i na její pánskou verzi. Je zabalená v podobném flakonu, i tekutina uvnitř má stejnou barvu, očekávala jsem tedy pánský orient. Safari však není orientální - je trochu nasládlá, ale jinak je spíš svěží.

Protože jsem dámskou Safari hodnotila především z hlediska originality velmi kladně, byla jsem přirozeně zvědavá i na její pánskou verzi. Je zabalená v podobném flakonu, i tekutina uvnitř má stejnou barvu, očekávala jsem tedy pánský orient. Safari však není orientální - je trochu nasládlá, ale jinak je spíš svěží.

Safari for Men bych zařadila mezi fougèrové vůně, možná s pár chyprovými tóny. Základ je suchý, s trochou kůže, je cítit levandule, zbytek je mírně svěží v duchu vůní z 80. let, ale ne tak pronikavý jako třeba Drakkar Noir. Safari je poměrně bezpečná vůně, která neotravuje, neurazí, bude se líbit mužům, kteří si potrpí na klasické, výrazně mužně vonící vůně - Safari absolutně nevyznívá unisexově jako některé moderní pánské parfémy.

Srovnávat dámskou a pánskou Safari nelze - na dámské si dali záležet, ta pánská je spíš jen tak do počtu. Kdybychom ji však postavili do řady s běžnou pánskou produkcí, stála by někde uprostřed, určitě ne na samém konci.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

benvenuta 04.06.09 14:13

Tu sa neodvazim ani skusit, spomienka na Burta Reynoldsa je prilis ziva.

Luqas 17.05.09 18:20

ja som niekde cital, ze safari for men vonia velmi podobne ako herrera for men…vie to niekto porovnat?

Nejčtenější