Recenze Jeleního loje 2v1: Je opravdu tak dokonalý, jak se na první pohled jeví?

Už jste ho také zahledli v regálu ve své místní drogerce? Jelení lůj 2v1, drobný krémík s balzámem na rty skrytým v průhledném víčku. Zdá se být dokonalým společníkem do kabelky. Je to jen dobrý reklamní tah? Nebo i fakticky funguje a stojí za to si ho pořídit?

* Jelení lůj 2v1 - ideální společník do kabelky?

Praktické balení a tradiční složení

Značka Regina v Jelením loji 2v1 spojila zmenšeniny svého legendárního Jeleního loje Originál a krému stejného názvu. Za necelou stovku tak dostanete opravdu kompaktní balení dvou výrobků, které běžně v kabelce nosíte.

Jelení lůj nenese přízvisko Originál jen tak nadarmo. S tímto názvem poprvé spatřil světlo světa v Novém Městě nad Metují, a to již v 50. letech minulého století. V Česku se pak „Originál“ uchytil pro označení různých balzámů na rty.

Jelení lůj Originál – Pomáda na rty

Jelení lůj je vyrobený převážně z přírodních surovin. Hlavní složkou není jelení tuk, ale tuk hovězí. Rty regeneruje a chrání je před vysoušením a popraskáním. Má jemnou příjemnou vůni. V Jelením loji 2v1 se balzám nachází v průhledném kalíšku na uzávěru celého balení. Praktické a hygienické. Nemusíte na balzám sahat prsty, jenom odšroubujete uzávěr a namažete vysušené rty.

Jelení lůj – Krém na ruce

Krém od Reginy jsem zkoušela prvně a přiznám se, že je lehkým zklamáním. Není příliš hutný, což mám u krémů na ruce ráda, a rychle se do pokožky vstřebává. Na druhou stranu je ale lepivý, což přímo nesnáším. Pocit lepkavosti na rukou ulpívá delší čas a nevynahradí ho ani skvělá a příjemní vůně podobná balzámu na rty.

A nevšimla jsem si ani regeneračních schopností, které by měl díky obsaženému panthenolu, měsíčku zahradnímu a vitamínům C a E mít. Velká škoda na kráse jinak skvělého výrobku jakým Jelení lůj 2v1 je.

  • Cena: 99 Kč
  • Hodnocení: 3/5

Jakou kosmetiku nosíte s sebou v kabelce?

Autor: Klára

Milovnice zapadlých drogerií a parfumerií. Preferuje spíše osvědčené kousky, ale nezalekne se ani občasného experimentu. A to zvláště, pokud se jedná o novou paletku očních stínů.

Váš příspěvek

Nejčtenější