Recenze řasenky Essence Volume Booster Lash Primer: The Best podkladová báze na řasy je z drogerky?

Primer na řasy od Essence sklízí v recenzích chvalozpěvy a kladné ohlasy měl i na našem Instagramu. Tak jsem si na něj musela posvítit.

* Podkladová báze na řasy Volume Booster Lash Primer sklízí ze všech stran pochvaly.

Povedla se kombinace primeru a séra na řasy?

Volume Booster Lash Primer popisují blogerky jako „skvělý podklad pro ultimátní objem řas s lehkou vůní manga“. Kromě toho má být také výživným sérem na řasy, protože obsahuje acai olej a mangové máslo. Ideální kombinace pro mé rovné a řídké řasy, říkala jsem si… a spletla se.

Krémově bílou texturu, která je tak akorát hustá, jsem zkoušela s různými řasenkami, ať už drogerkovými, nebo high-end kousky. Jenže v kombinaci s primerem se pokaždé objevily „pavoučí nožky“. Řasy byly sice prodloužené, ale zároveň i slepené. Natočení vydrželo, ale od odpoledních hodin se mi řasenka začala nepříjemně drolit.

I přes všechny žebříčky, ve kterých se Volume Booster Lash Primer umisťuje na předních příčkách, mě k opětovné koupi nepřesvědčil. Pokud budu chtít docílit efektu umělých řas, s největší pravděpodobností sáhnu spíš po osvědčené L'Oréal Paris False Lash Superstar.

Cena: cca 75 Kč

Jste zvyklé používat podkladovou bázi na řasy? Jaká je vaše oblíbená?

Autor: Klára

Milovnice zapadlých drogerií a parfumerií. Preferuje spíše osvědčené kousky, ale nezalekne se ani občasného experimentu. A to zvláště, pokud se jedná o novou paletku očních stínů.

Témata článku

Doporučená kosmetika

Váš příspěvek
Petrichor 2.7.20 19:59

Ne :-)

Nejčtenější