Galvanický peeler: Pomocník, kterého vaše pleť doopravdy uvítá

Každý večer se pravidelně dívám na videa zaměřená na kosmetiku. Ve dvou z nich dámy s krásnou pletí chválily galvanický peeler. Věc, o které jsem už slyšela, ale moc toho nevěděla. Co to tedy je? A je třeba ho mít?

* Zaplatit si za kvalitu stojí za to. Zdroj: Reclar

K čemu je dobrý?

Nejprve by asi bylo dobré představit, co takový galvanický peeler vlastně je. Jedná se o kosmetické elektronické zařízení, běžně používané v salonech krásy k péči o pleť.

Mezi jeho hlavní přednosti patří:

  • revitalizace pleti a její omlazení,
  • unikátní peeling, který vyčistí pleť do hloubky,
  • odstranění přebytečného kožního mazu a černých teček,
  • snadné zapracování sér a krémů do pleti,
  • světelná terapie, která má za úkol hojit pupínky nebo žehlit vrásky.

Znamená to tedy, že už nemusíte chodit do salonu a platit kosmetičce za to, že vám vyčistí pleť. Můžete to dělat doma sama.

Co si peeleru myslí naše Aromegirls?

Tereza a Klára měly možnost vyzkoušet galvanický peeler od korejské značky Reclar. Tereza má pleť mladou ale v posledních letech zápasila s akné a ucpanými póry. Klára na druhou stranu trpí na sušší pokožku a pomalu jí začínají dělat starosti vrásky. Jaké zkušenosti mají s peelerem od Reclaru po měsíčním používání?

Tereza: Moje pleť je rázem zářivější

Testování peeleru od Reclaru nemohlo přijít více vhod. Původ akné, které se mi objevilo na tvářích, neznám. Jestli se jednalo o alergickou reakci, respirátor…

Během jednoho týdne se má hodně zanícená tvář vrátila do normálního zdravého stavu. Zdroj: RedakceBěhem jednoho týdne se má hodně zanícená tvář vrátila do normálního zdravého stavu. Zdroj: Redakce

Jak ho používám?

Po necelém měsíci zmizelo akné a pleť byla pružná a prozářená. Zdroj: RedakcePo necelém měsíci zmizelo akné a pleť byla pružná a prozářená. Zdroj: Redakce

Peeler jsem používala pravidelně každý večer na klasickou barevnou vibraci a ob čtyři dny na vyčištění pórů. Doopravdy se musím podělit o fantastické výsledky. Má pleť byla pevná, ale zároveň pružná, jasná a prozářená. Peeler kvalitně a rychle zapracoval séra a krémy do obličeje. Maska, kterou jsem používala po vyčištění pórů, dodala pleti na životě a pomohla s revitalizací.

Po měsíci s peelerem od Reclaru musím říct, že je to můj „must have“. Zacházení s peelerem a jeho čištění se naučíte hned a výsledky se dostaví prakticky okamžitě. Dejte stranou vaše face rollery a zainvestujte do sebe. Za mě šest hvězdiček z pěti!

Klára: Zázraky s pletí na počkání

Jak již z mých předchozích článků víte, mám velmi citlivou a suchou pleť s tendencí rozšířených pórů. Na akné naštěstí příliš netrpím (s pravidelnou měsíční výjimkou), a tak jsem si říkala, že mi peeler nebude k ničemu. Opak byl ale pravdou! S mojí pletí udělal opravdové zázraky.

Jak ho používám?

Po důkladném vyčištění pleti používám 3× týdně peeler na ještě lehce vlhkou pleť, a to zvláště na nose a v jeho okolí. Se špachtlí se dobře pracuje, po pokožce perfektně a hladce „jezdí“. A bere s sebou všechny šupinky a další různé nedokonalosti, které na pleti rozhodně mít nechcete. :)

Po 5 minutách péče pleť napařuji za pomoci pleťové sauny. A zapracování sér a krémů podporuji ještě 5 minutami červeného (nebo modrého) světla, které žehlí vrásky (což oceňuji zvláště v oblasti čela a kolem očí) a stahuje póry.

Netrapte se u zrcadla dloubáním černých teček, neplakejte nad akné nebo vráskami. Vyzkoušejte galvanický peeler od Reclar a podělte se s námi o jeho téměř až magické výsledky.

Klárka a peeler od Reclaru jsou nerozlučná dvojka. Zdroj: Redakce.Klárka a peeler od Reclaru jsou nerozlučná dvojka. Zdroj: Redakce.

Reclar má i zajímavý instagram plný tipů a triků »

Autor: Redakce

Kosmetické recenze, názory a tipy – to je Arome!

Váš příspěvek

Nejčtenější