Kosmetika, která zmirňuje stres? Ta se hodí vždycky

Nová řada The Ritual of Jing – Relax voní po lotosu a jujube. Navíc slibuje zmírnění stresu a navození klidného stavu mysli. Naplnila tato tmavě zelená kolekce očekávání?

A vítězem se stává…

Sérum Jing Relaxing se stalo mým oblíbencem. Už ze samotného elegantního balení jsem byla nadšená. Po jeho otevření se okolo linula nádherná mentolová vůně. Drobný roll-on totiž obsahuje sérum s čínskou mátou a jujube, jehož extrakt se používá v čínské medicíně ke snížení stresu a k vytvoření klidného stavu mysli.

Právě pro zklidnění toto sérum používám i několikrát denně. Skvěle funguje také jako prevence bolestí hlavy. Dávám si ho do ledničky, takže je před použitím příjemně vychlazené. Vmasírovávám ho pomalými krouživými pohyby do středu čela, na spánky a za uši, občas také na zápěstí.

Podívejte se, jak hodnotí Jing Relaxing Serum uživatelky Arome »

Sérum Jing Relaxing se stalo favoritem testu.Sérum Jing Relaxing se stalo favoritem testu.

Lepší než cukrové scruby

Peeling má krémovou konzistenci a jeho bambusové částečky jsou natolik jemné, že ho lze použít i na citlivější části těla, jako je krk nebo dekolt. Ve sprše se nerozpouští příliš brzo, jak tomu bývá u cukrových scrubů. Jing Body Scrub používám dvakrát týdně vždy večer. A moje pokožka ho opravdu zbožňuje, je krásně hladká a dokonce se jemně leskne.

Jak jsou s jemným peelingem Jing Body Scrub spokojené uživatelky Arome?

Tělový peeling vykouzlí jemnou pokožku.Tělový peeling vykouzlí jemnou pokožku.

Sprchový gel, který si oblíbí i muži

Gel má decentní vůni, dost unisexovou, takže nebude divu, když vám na něj bude chodit i partner. Mě baví postupná proměna z čirého gelu v bohatou sametovou pěnu. Mám hodně suchou pokožku a sprcháč ji ještě lehce vysušuje, takže pak musím dbát na důkladné promazání hydratačním krémem.

Jing Foaming Shower Gel je dobrý, ale ten z řady Ayurveda podle mě nepřekonal.

Jaké zkušenosti mají s Jing Foaming Shower Gel naše uživatelky?

Pozor, tenhle sprcháč bude mizet nadzvukovou rychlostí.Pozor, tenhle sprcháč bude mizet nadzvukovou rychlostí.

Jak dopadly antiperspiranty?

Oba antiperspiranty opravdu příjemně voní. Tuhý je navíc objemný a design jeho obalu i aplikátoru se povedl. Konzistence je krémová a docela dlouho se vstřebává, a tak zvláště u černého oblečení hrozí fleky. U obou antiperspirantů mám problém s účinností, která byla v mém případě docela nízká. Musela jsem je nosit v kabelce a občas znovu použít.

Uživatelky Arome mají na Jing Antiperspirant stick a Jing Antiperspirant sprej různé názory.

Antiperspirant má úžasnou vůni.Antiperspirant má úžasnou vůni.

Klasický krém na ruce s netradiční vůní lotosu

Krém má lehkou konzistenci a skvěle se vstřebává. Pro nás, co máme suché ruce, je za normálních okolností ideální volbou. Ale teď, když si ruce myjeme daleko častěji a ještě používáme antibakteriální gely, jeho síly tak úplně nestačí.

A co na Jing Hand Lotion říkají uživatelky Arome?

Vůně lotosu vás okouzlí.Vůně lotosu vás okouzlí.

Máte nějaký kosmetický kousek, který vám pomáhá ve snižování stresu?

Autor: Klára

Milovnice zapadlých drogerií a parfumerií. Preferuje spíše osvědčené kousky, ale nezalekne se ani občasného experimentu. A to zvláště, pokud se jedná o novou paletku očních stínů.

Nejčtenější