Rochas: Poupée

Když je to růžové a od nějaké značky, která si na lehké ovocenky s životností jednoho léta nepotrpí, nutně to budí zvědavost. Jak si Rochas představuje vůni pro mladé dívky?

Nemůžu si pomoct, ale ta slečna v té reklamě se tváří trochu nešťastně. Asi oslavila sedmnáctiny a chtěla nějakou mladistvou sexy vůni, tak jí maminka koupila v parfumerii to Poupátko, dceruška se polila a přišlo hořké zklamání. Kde jsou bonbonky?!
Nakonec si možná zvykne, nebo jí maminka koupí novou Escadu Subtropical Sirup a Poupée si nechá a bude se těšit z bílých květin sama. Poupée je mladistvá svým provedením - není komplikovaná, nemá v sobě nic vyloženě těžkého ani tóny, které si spojujeme se zralými dámami. Ze začátku se ozve ten ananas, ale jen na chvilku a potom se z ovocně jasmínové hlavy postupně klube čistá, bíle květinová vůně, mix především tuberózy a gardénie (u obojího krémová verze). A taková víceméně zůstane - nebojte se toho santalu a ambry, je jich tam minimum, celý základ má spíš jemný vanilkový nádech a je toliko podstavcem, na němž stojí ten zbytek (který tím pádem vydrží docela dlouho). Vůně mi nepřišla přehnaně opojná ani protivná, ale aplikujte opatrně, slaboučká rozhodně není.

Rozhodně doporučuji k vyzkoušení milovnicím bílých květinovek, Poupée se vyrovná i těm nejlepším - a za zlomek jejich ceny.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

sLenka 05.06.11 13:53

Právě rozkvetl na zahradě pustoryl-nepravý jasmím a já zkoušela vzorek Poupee. Veliká podoba, vůně je jasmínově ovocná, někde jsem četla, že voní jako ořezané pastelky, souhlasím, cítím je tam. A taky cítím Burberry London.

andrea 21.02.11 22:29

tato vune se mi libi moc a chystam se ji koupit.muze mi prosim nekdo poradit,co znamena pismeno W.maji tam edt 50 ml,ale u stovky je edt W 100 ml a cena je trochu nizsi.moc dekuji za odpoved.

Ymber 03.08.10 12:11

Krásná vůně. Osobně jsem výsledný dojem identifikovala jako jasnou pivoňku (ta samozřejmě ve složení není, ale na mně se to tak rozvonělo), kterou mám moc ráda. Takže zřejmě další položka na seznam vonných přání…

Kultakutri 23.06.10 17:00

Subtropický sirup si s dovolením adoptuju a budu nadále šířit. Za to ti dovoluju dle libosti používat ‚odvšivovač ovcí‘.

Jitka 31.05.10 19:35

Jen dodám, že autorkou této milé a příjemné vůně je: Anne Flipo.

eva 22.05.10 14:34

Překrásná květinová vůně, nádherně jarní a romantická /nikoli pubertální. V teple - létě na mně bohužel nedrží, pouze na oblečení/. Cítím převážně černý bez /tímto vjemem jsem „nakazila“ už i okolí, protože už ho cítí taky :D /
Souhlasím, že v případě Poupee nejde o žádnou náctiletku růžovou :)

tapuz 21.05.10 17:07

Poupée na sobě vnímám jako elegantní, mírně nahořklou a čistě květinovou vůni, ananas zacítím snad jen na začátku a to jen tehdy, když na to myslím. Není nijak křiklavá ale jak píše Ada, rozhodně není slaboučká a má celkem dobrou výdrž. Pro mě typická nesladká květinovka na denní nošení k běžnému kostýmku nebo podobnému hezkému oblečení. Klame tělem, protože to ani náhodou není sladká růžová vodička pro dětičky.

Přidat komentář

Nejčtenější