Recenze rtěnky Signature Brilliant: Vydrží alespoň pár hodin?

Vybrat tekutou rtěnku, která bude držet, nevysuší rty a neobtiskne se prakticky na všechno, je náročný úkol. Tentokrát jsem tyhle vlastnosti vyzkoušela u Signature Brilliant, která mě zaujala především elegantním designem. Jak uspěla?

* Rtěnky Signature Brilliant se prodávají v několika odstínech.

Lesk a rtěnka v jednom

Signature Brilliant je novinka z dílny L'Oréal Paris, u které si můžete vybrat z osmi odstínů, od tmavých až po pastelové. Obsahuje lesklé oleje a vysoká pigmentace zajistí sytou barvu. Já mám jemně růžovou s názvem Be Captivating. Při výběru odstínu je ovšem potřeba počítat s tím, že barva je ve skutečnosti o něco světlejší než na obrázku.

Nanášení není tak jednoduché jako u klasické rtěnky. Měla jsem problém, abych nepřetáhla a rty nalíčila rovnoměrně. Musela jsem nanést minimálně dvě vrstvy, aby byly výrazné a plné. Rtěnka nelepí a pocitově je příjemná. Zpočátku je nutné si na ni zvyknout, ale po několika minutách vám přijde, jako byste měli rty natřené balzámem. Jakmile zaschne, drží docela dobře (i pod rouškou). Na druhou stranu nečekejte zázraky. Lehkému obtisku na skleničce nebo na partnerových rtech se zkrátka nevyhnete.

Signature Brilliant je příjemná i chuťově. Když si rty náhodou olíznete, nemáte pocit, že na nich máte lízátko. Rtěnku musíte mít u sebe a čas od času nalíčení obnovit, aby barva vypadala pěkně. Zhodnotila bych ji jako dlouhotrvající lesk nebo naopak rtěnku, která nevydrží tak dlouho, ale krásně se leskne :)

Cena: kolem 250 Kč

Jaká rtěnka teď vede u vás?

Autor: Martina

Dekorativní kosmetiku vybírá velmi pečlivě s ohledem na citlivou pokožku. Miluje výrazné rtěnky a jemné oční stíny a minimalistické řasenky. Velmi ráda objevuje novinky z oblasti dekorativní i pečující kosmetiky.

Témata článku

Nejčtenější