Recenze rtěnky Giordani Gold: Skrývá zlatý obal rtěnkový poklad?

Oriflame je moje dětství. V koupelně jsem vždycky nacházela různé voňavé sprcháče, pleťové krémy a samozřejmě zázračný kelímek Tender Care. A z maminčiny kosmetické taštičky jsem si potají půjčovala šminky od značky Giordani. Zbožňovala jsem hlavně její rtěnky... A nyní jsem dostala příležitost vyzkoušet, jestli se mi budou líbit i po dvaceti letech.

* Zlatý obal rtěnky zaujme na první pohled.

Voňavá kráska v luxusním obalu

Rtěnka Giordani Gold MasterCreation mě na první pohled zaujala zlatým pouzdrem s bohatým zdobením. Tímto svým luxusním designem vystupuje z řady dalších rtěnek v obdobné cenové relaci.

Jinak se jedná o klasickou rtěnku s krémovou konzistencí, která se dobře nanáší a má sametový finiš. Je bohatě pigmentovaná a intenzivní. Navíc nádherně voní. Můj odstín Warm Caramel konkrétně po karamelu.

Rtěnka je hydratační a rty jemně vyhladí. Výdrž je průměrná, což se ale u krémové rtěnky dá očekávat. Ve dvojici s konturkou se rozhodně nemusíte bát rozmazávání kolem rtů, a to ani při pití.

Rtěnka Giordani Gold na mě, stejně jako na kolegyni kuličkový rozjasňovač, dýchla nostalgickou atmosférou. Rozhodně stojí za pořízení.

  • Cena: cca 200 Kč

Vzpomínáte na značku Giordani Gold?

Autor: Klára

Milovnice zapadlých drogerií a parfumerií. Preferuje spíše osvědčené kousky, ale nezalekne se ani občasného experimentu. A to zvláště, pokud se jedná o novou paletku očních stínů.

Témata článku

Doporučená kosmetika

Váš příspěvek

Nejčtenější