Salvador Dali: Laguna

Laguna byla ze začátku kapánek protivná, takže prvních tónů se nelekněte, jsou celkem silné. Když vydržíte, odmění vás pěkná a velmi zajímavá vůně.

Laguna v sobě kombinuje moderně orientální, gurmánské a svěží tóny. Základ je sladký, voní po (lehce plastelínové) vanilce a ambře a je takový zastřený trochou tmavé zeminy. Kokos jsem moc necítila, pokud pasete po kokosu, vyzkoušejte na vlastní kůži a uvidíte, třeba se ukáže. A do toho sladkého základu si teď vražte kyselý mix citronu, galbana a ananasu.

Takže vlastně je to svěží… ale sladké… ale svěží… chápete? :) Laguna je podobná vůni Blv Notte; když ji porovnám s Blv Notte, kterou vlastním, je Blv Notte výraznější a kontrastnější, Laguna je umírněnější variací na podobné téma.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

simca 18.06.08 12:51

Je to taková dobrůtková vůně:))

pichjit 15.06.08 08:08

Po opadnutí první svěžesti mi okamžitě pšipoměla moment, kdy jsem vybalila o vánocích jako malá panenku Barbie, svoji první a z obalu zavoněla taková ta sladká plastová vůně. Nemyslím to zle, ale asi bych ji nenosila, zajímal mě ten kokos, ale ten necítím.

Arome Verunka 19.02.08 15:49

Jednou jsem si koupila malilinkou Lagunu a ta mě pak tak škrtila, až mi bylo mdlo, takže jsem ji darovala kamarádce, která z ní byla nadšená,zůstanu věrná BVLGARI BLV NOTTE

kateřina 01.02.08 21:22

Tato vůně mi před deseti nebo možná více hrozně voněla.Nemohla jsem si ji koupit,protože jsem na ni neměla.Pořídila jsem si ji až ted a už mi tak nevoní.Kdysi mi připadala svěží ted už moc sladká.škoda

anonymní 25.10.07 16:46

A já tam právě ten kokos cítím, ale stejně mě neuchvátila.

Ingrid 07.06.07 15:28

Tohle byla jedna z prvních tzv.lepších vůní,které jsem vlastnila a mám k ní tedy tak trochu nostalgický vztah.K recenzi nemám co dodat,sedí perfektně,jen bych zdůraznila tu absenci kokosu,ten tam pro můj nos není ani náznakem.

Přidat komentář

Nejčtenější