Salvador Dali: Purplelips

U Daliho se rozhodli vyrobit vůni, která bude fialová skrz naskrz a namíchali do ní všechno fialové, co našli. Purplelips jsem zkoušela kdysi na papírku, potom na ruce a teď zase na papírku; na ruce byla poměrně silně sladká, spíš teplejší a voněla po vanilce, na papírku vyniknou spíš květinové a ovocné složky a dá se předpokládat, že podobně se bude chovat i na oblečení.
Začátek je borůvkově ovocný, pěkný sice, nicméně originální ani moc ne. Postupně na papírku vznikla ovocně-fialkovo-šeříkovo-vodní směsice s vanilkově sladkým základem. Moc tyhle květinově ovocné vodičky nemusím a upřímně řečeno mi Purplelips přišla taková drogérkově řídká, radši bych si místo ní koupila třeba C-Thru Emerald nebo Amethyst a měla bych to samé.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

Danny 27.09.09 18:46

Velmi příjemná slaďoučká vůně. Myslím, že s ní rozhodně nebudete obtěžovat okolí.

viky 17.04.09 07:43

Pro mě je to přeplácaná bojová vůně. Až se s ní někdo navoní, tak raději vyvěsím bílou vlajku.

Eva_nem 03.02.09 02:16

Je taková jemná a slaďoučká..víc se mi líbila E.d. Rubylips, alespoň ze začátku. Jen je škoda, že se taky rozvoní dosladka..

Anuška 30.05.08 16:51

Strašně mi zapáchá!Udělalo se mi z ní nevolno. Připadala jsem si jako v lese na borůvkách,zároveň v květinářství a cukrárně! Fuuuuj

m 08.04.08 17:39

koupila jsem loni v létě, byla fialová, ale nevtíravá, krásně držela a vůbec neobtěžovala. absolvovala jsem s ní dovolenou. tak asi záleží, jak se na kom rozvoní, jak komu sedne a kdo co čeká (…jako u všech vůní)

Zdenka 22.10.07 13:20

Ano, je opravdu fialová skrz naskrz, ale pro mě bohužel dusivě fialová, udělalo se mi z ní nevolno a musela jsem si pak drhnout ruku, ale stejně pořád držela.
Nádherná je modrá Eau de Rubylips.

miky 10.10.07 14:01

SOUHLASIM s Ingrid, je taaák děsně fialová, až je pro mě úchvatná, nevím, jestli se jí brzy nenasitím, ale pro mě je to zatím paráda :) .

Ingrid 07.06.07 15:31

Musím souhlasit,že tohle je fialová vůně opravdu ta nejfialovější,zá­klad tvoří sladká vanilka,takže to vypadalo,že to bude pěkný nářez,ale ouha-mně se překvapivě líbila a na oblečení vydržela vonět dva dny.

Přidat komentář

Reklama


Reklama

Nejčtenější