Salvatore Ferragamo: Incanto Heaven

Incanto Heaven je již čtvrtá odnož původního Incanta. Předchozí tři, Dream, Charms a Shine, jsem recenzovala a nemohla jsem tedy vynechat ani Heaven - zvlášť když v tom FAnnu měli strategicky hned proti vchodu celý regál nacpaný růžovými krabičkami, obklopujícími lákavý tester :)

Flakonky Incant se mi totiž velmi líbí, respektive hlavně Charms, protože mám slabost pro tyrkysovou barvu, a ty ostatní se tak nějak vezou s ním; slabost mám i pro lehký kýč, což Incanto také splňuje.

Na kýče uvnitř flakonů jsem ovšem přísná. Charms nebyla špatná, Shine jsem dokonce pochválila, ale Heaven je návrat k bonbonové Dreams, respektive je to víceméně Dreams nalitá do nového flakonu. Nejsou v ní cítit skoro žádné květiny, jen ovoce, a to je takové generické; maglajz grapefruitu, jablka, tropického ovoce, malin, jahod, ani nevím, jestli i meruněk, to celé lehoučké a slabé, s chvilkovou výdrží.

Doporučila bych ji tak pro třináctiletou slečnu s nekomplikovaným vkusem, kterému bude ovocíčko vyhovovat, a ta síla a výdrž budou pro dospívající, do školy chodící dítě taky tak akorát. Dospělé ženy, lačné sladšího ovocného Ferragama, bych odkázala raději na F for Fascinating .

Autor: Ada

.

Témata článku

Nejčtenější