Salvatore Ferragamo: Incanto

Jemnější, klidnější květinová vůně s ovocnými podtóny. Oficiální popis oplývá obvyklými superlativy o zářící smyslnosti, vášnivosti a svůdné ženě žijící naplno (už je to trochu nuda, že). Musela jsem počkat, až se trochu rozvine, prvních 10 minut mi přišel nějaký zmatený, a potom jsem si ho zařadila do "rodiny J'adore. I Incanto je vůně kombinující jemné, svůdné květiny se sladším jemným ovocem a do třetice jemným základem. Výsledek je hladký, ženský a opravdu působí smyslně. Po nějaké době (hodina - hodina a půl) Incanto vyvoní do sladší kombinace broskve, švestky a květin, říznuté něčím, co jsem nedokázala určit, ale přišlo mi to trochu jako cedr nebo kadidlo. Ve složení nic takového není, zřejmě to bude výsledek kombinace ostatních složek, nicméně nelíbilo se mi to, bolela mě z toho hlava.
Incanto se mi moc nelíbilo, přišlo mi slabé, fádní a nezajímavé, chvílemi až protivné. Znám lepší vůně s broskví, lepší vůně s kombinací sladkého ovoce a květin.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

Leeenik 18.09.09 22:34

Tak tohle vážně, ale vážně nevoní…

Jana 05.08.09 19:43

Incanto je moje oblíbená vůně, bohužel naposled jsem si ji objednala z eshopu skinshop.cz a přišel mě nějaký padělek, který se vůbec nedá použít :-((( Neobjednávejte tam!

Arome Angie 16.11.08 22:02

Incanto patrí medzi moje najobľúbenejšie vone.
Mala som ju už 3 x vo verzii EdP(a to je u mňa čo povedať…)
a som stále spokojná,
vydrží,vonia krásne,žensky,
hlavička z toho nebolí.
Viem,že do nej ešte pojdem.

Bipina 15.02.08 21:34

Já ho dostala předloni k vánoců, to se manžel teda šeredně sekl. Na mě je to příliš nezajímavá, vtíravá vůně a brzy omrzí, (dostala jsem 2× 30ml). Trvalo mi věčně, než jsem ji využila.

Nefer 26.09.07 21:44

Incanto je vůně mojí kamarádky - neustále se jí všichni ptají čím tak úžasně voní - a to i v zakouřeném lokále - podle mého je to výrazná a zajímavá vůně, sice né můj šálek čaje, ale na správné ženě…

Nejčtenější