Sergio Tacchini: O-Zone Woman

K O-Zone jsem přistupovala - už ani nevím proč, možná za to může ten podivný flakon - trochu s despektem a čekala jsem nějaké vysláblé melouny. Složení se chvástalo mátou, heřmánkem a dalšími originálními složkami, které často nacházíme na vůních, jenž potom voní úplně obyčejně. O-Zone je ale poměrně originální, neokoukaná svěží vůně, kterou doporučuji vyzkoušet, pokud vám lezou na nervy nasládlé svěží vůně s ovocem, kterými je současný trh vpravdě zamořený. V O-Zone mnoho sladkého není, možná trochu na začátku, jinak je spíš bylinně citrusová vůně. Voní po citronové trávě, jejíž výraznou a trochu kořeněnou kyselost podkresluje větrový závan máty a vůně sušených bylin, v základu potom nejspíš nějaké sušší dřevo nebo sušené kořeny bylin. O-Zone celkově působí - aspoň na papírku - velmi chladně a doporučila bych ji do těch úplně nejteplejších dnů.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

Michele 21.04.11 18:25

Je to hezká vůně, opravdu citrónový neslazený čej. Myslím si, že komu nevoní třeba Green Tea od E. Arden, nebude mu vonět ani O-Zone. Přijdou mi hodně podobné. Pro mě vůně na spaní. Nebo do zimy, na léto tyto vůně nemám příliš v oblibě, protože sice osvěžují, ale ty těkavé látky prostě nevydrží. Do tepla nosím orienty a parfémy, co jsem si přivezla z Emirátů.

Arome Jája 17.09.09 13:01

měla jsem miniaturku a byla jsem hrozně zklamaná, něco podobného mají v Oriflame, čekala jsem mnohem víc. Ani začátek vůně není nijak zajímavý a postupně se to ještě zhoršuje, až je z toho skutečně „čaj“

Chrasťa 21.12.08 20:43

Souhlasím s Mitzi, cítím intenzivně černý čaj Earl Grey, třinový cukr a citrony. Koupila jsem na slepo jako dárek a nelituji. Nejraději bych si ji nechala sama a nedávala k Ježíškovi. Přijde mi jako stvořená do zimního počasí, na léto by mi přišla moc sladká. Evokuje mi zimní podvečer u kamen, dobrá knížka a černý čaj s citronem, cukrem a kapkou rumu. Flakon je taky bezesporu zajímavý.

Mitzi 14.10.08 16:55

Souhlasím s evou, je to přesně vůně sladkého čaje s citronem. Kdo ho nerad, tomu nedoporučuji, kdo ho miluje (jako já), bude spokojen :)

Arome Adela 19.09.08 18:38

Úžasná vůně, jako chlazená minerálka s plátkem citrónu. Na letničky moc nejsem, ale O.Zone je mezi nimi prostě špička.

eva 01.07.07 14:17

čistý čaj s citronem a cukříkem, samozřejmě vychlazený. Na léto snad příjemná, jen výdrž by mohla být lepší. Z letniček podle mého mínění patří k té nejtuctovější kategorii, naprosto obyčejná citrusovka, kterých se povalují už na trhu mraky, což je možná jen můj subjektivní dojem

Přidat komentář

Reklama


Reklama

Nejčtenější