Jak se líčí... Francouzky

Také tak rádi sjíždíte různé make-up tutorialy? Já je přímo zbožňuju! Ráda se v nich inspiruji tipy na kosmetiku a také odlišnými styly líčení od žen z různých koutů světa. Aktuálně u mě vedou Francouzky a jejich nadčasový a minimalistický přístup ke kráse...

Jeanne Damas

Jeanne Damas je pařížská podnikatelka, módní ikona a zakladatelka značky Rouje Paris. Ve svém videu pro Vogue radí, jak na rychlý „The French Girl Look“. Velký důraz klade na ochranu pleti před sluníčkem. Nepoužívá žádný make-up, ani řasenku, jen rudo-hnědou rtěnku. Tu do rtů vklepá za pomoci prstů a zbytky růže nanese také na tváře a víčka.

Použitá kosmetika:

Camille Rowe

I francouzsko-americká modelka Camille Rowe prozradila Vogue své tajemství na „go-to“ líčení. Také ona věnuje velkou pozornost péči o pleť a rty a celý její look stojí na červené rtěnce. Respektive na mixu různých odstínů rudé.

Použitá kosmetika:

Justine Leconte

Kanál Justine Leconte, francouzské módní návrhářky, rozhodně stojí za sledování. Sdílí na něm různé zajímavé tipy týkají se módy a líčení. V tomto videu ukazuje svůj 5 minutový minimalistický look a doporučuje různé kosmetické kousky, vhodné pro normální, až suchou pleť.

Použitá kosmetika:

VIOLETTE

Violette rozhodně sledujte na jejím Instagramu, protože je úplně boží! Umělkyně, make-up artist a od roku 2019 umělecká ředitelka značky Estée Lauder. V tomto nedávném videu společně s modelkou Emily DiDonato radí, jak docílit looku alá Bridget Bardot.

Použitá kosmetika:

Ali Andreea

Jedna z mých nejoblíbenějších beauty youtuberek. I když není původem Francouzka, už řadu let v zemi žije a je velice úspěšnou maskérkou filmových hvězd. Její video je zaměřeno na tzv. „Parisian Make-up Look“, tedy opět velice decentní líčení očí, důraz je kladen na perfektní zářivou pleť a rudé rty.

Použitá kosmetika:

Která videa bych měla vybrat pro další článek ze seriálu Jak se líčí…? Napište mi do komentáře »

Autor: Klára

Milovnice zapadlých drogerií a parfumerií. Preferuje spíše osvědčené kousky, ale nezalekne se ani občasného experimentu. A to zvláště, pokud se jedná o novou paletku očních stínů.

Témata článku

Doporučená kosmetika

Nejčtenější