Minirecenze: Sérum proti striím a celulitidě od Manufaktury

Kůže dokáže skvěle odrážet náš životní příběh. Své známky na ní nechá těhotenství, nemoc i životní styl. Naše boky pak často zdobí strie nebo celulitida. My máme jen dvě možnosti. Přijmout je, nebo se je pokusit trochu eliminovat. Jak ale na tu druhou variantu?

* Sérum slibuje úbytek tuku a zlepšení kvality kůže. Zdroj: Redakce

Strie se mi objevily už v pubertě, bylo jich ale velmi málo a byly světlé, takže jsem si z nich žádné vrásky nedělala. Až v nedávné době se mi ale na bocích opět vybarvily a přidala se k nim i celulitida na stehnech. Takový projev těla jsem očekávala, protože jsem po nemoci v krátkém čase nabrala poměrně dost kilo nad svou standardní váhu. Tentokrát jsem se ale rozhodla proti nim bojovat.

Bez malé změny životního stylu to nepůjde

V první řadě jsem se ihned po rehabilitacích navrátila ke cvičení a přirozenému pohybu, abych se přiblížila původní váze. Na celý proces jsem si ale dala dostatek času, protože na skokové změny by kůže zareagovala s jistotou negativně. Vypití minimálně 2,5 litru vody denně se také stalo mou běžnou rutinou.

Co se změnilo:

  • Navýšení přirozeného pohybu,
  • silový systematický trénink,
  • pití mnohem více vody,
  • pravidelná hydratace pokožky zvenku.

Pomohlo v boji s poškozenou pokožkou sérum od Manufaktury?

Sérum má krásné a praktické balení. Nejdříve jsem se zamilovala do jeho nádherné vůně. Je ovocná, svěží a nevtíravá. Tu jsem z pokožky cítila ještě hodinu po namazání. Sérum jsem aplikovala vždy po sprše, kde jsem problémové partie ještě prokrvila masážní houbičkou. V prvních dnech jsem sérum jen nanesla a nechala vstřebat. Pak jsem zařadila i speciální gumový kalíšek, kterým jsem namazané boky masírovala. Krém se tak lépe zapracoval do pokožky a díky masáži byla kůže prokrvená a vypnutá.

Přidaná hodnota, kterou jsem velmi ocenila, je vegan friendly složení obsahující více než 98 % přírodních složek. Také v něm najdete inovativní složku PROVISLIMTM. Tahle nevyslovitelná látka vyhrává ceny v kosmetickém světě a způsobuje takovou menší revoluci. Je totiž přírodního původu a s vysokou účinností redukuje nechtěné projevy na kůži.

Jak dopadl můj test?

Sérum slibuje snížení výskytu pomerančové kůže až o 39,5 % a redukci objemu stehen až o 1 cm. Po téměř dvou měsících používání můžu potvrdit opravdu znatelné vyhlazení pokožky a strie jsou také méně viditelné. Stehna se mi vážně zmenšila, ale soudím, že je to i důsledek pravidelného cvičení.

Už jste se také snažily někdy mírnit pomerančovou kůži? Jak byl váš boj úspěšný?

Autor: Natálie

Kosmetický nadšenec, milovník sladkých parfémů a právě v boji za hezčí pleť. Hledá neustále kosmetické svaté grály, které už na poličce zůstanou.

Témata článku

Váš příspěvek

Nejčtenější