Smutný den

Doslova. Nejdřív umřela Elizabeth Taylorová, kterou tady na Arôme známe také jako jméno a tvář kolekce převážně dobrých, dámsky elegantních parfémů. Vůně White Diamonds je dokonce jedna z komerčně nejúspěšnějších vůní představených slavnými osobnostmi. A teď ještě padla další z parfémových klasik za oběť růžifikace: Diva Rose je "moderní a lehká interpretace klasiky", postavená prý na "opojné bulharské růži". V hlavě to má liči a v základu pižmo. Opravdu smutný den.

Doslova. Nejdřív umřela Elizabeth Taylorová , kterou tady na Arôme známe také jako jméno a tvář kolekce převážně dobrých, dámsky elegantních parfémů. Vůně White Diamonds je dokonce jedna z komerčně nejúspěšnějších vůní představených slavnými osobnostmi.

A teď ještě padla další z parfémových klasik za oběť růžifikace: Diva Rose je ‚moderní a lehká interpretace klasiky‘, postavená prý na ‚opojné bulharské růži‘. V hlavě to má liči a v základu pižmo.

Opravdu smutný den.


Reklama


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama

Angelique 09.04.11 10:32

Pichjit, podle mě to nepatřičné není. Hodně dnešních parfumérů nemá nápady a sami to ví, už netvoří ani nové vůně, ale spoléhají se na dobré jméno nějaké značky - např Nina Ricci - dříve srovnatelná s Guerlain, dnes ovocné limonádky. Stejně tak je to s filmovými herečkami, dnes už to nejsou dechberoucí hvězdy jako E.Taylor, ale téměř jedna jako druhá, a kdyby se náhodou od „trendu“ lišily, estetická chirurgie to napraví. Celý Hollywood už nemá téměř žádnou grácii, dobrý film vznikne jednou za pět let a to většinou díky obsazení nějaké filmové legendy. Smutné.

pichjit 30.03.11 19:39

Nová Diva mi upřímně nevadí, vypadá hezky, jak voní uvidíme a tak mi připadá skoro její zařazení do článku „Smutný den“ vedle umrtí E. Taylor trošku nepatřičné.

Jean 26.03.11 18:58

Ano, Kleopatru v jejím podání nikdo nemůže překonat.

sLenka 26.03.11 18:34

Nevím jestli se nemýlím, ale E. Taylor byla úplně poslední Dáma, která se nebála nosit noblesní okázalost, mohutné luxusní šperky, výrazné líčení a načesané vlasy a chovat se jako „královna“. Žádná jiná dosud žijící herečka či jiná osobnost mě už nenapadá. S ní odešel zbytek holywoodského lesku zlaté éry. Pro mě navždy zůstane nejkrásnější Kleopatrou

katerinka 24.03.11 22:26

Ach, umřela Diva Elisabeth T. - kočka na rozpálené plechové střeše, opravdu smutný den :-(

dusty 24.03.11 19:23

Zomrela Elisabeth a mne v praci povedali, ze som nadbytocna a od juna mi davaju arrivederci…
Hnusny den

Afrika 24.03.11 12:49

Žena nechce voňať ako záhon ruží (Coco Chanel, parfuméri sú iného názoru.

Kinga 24.03.11 12:06

Ado, musím souhlasit. Poslední dobou se snad všichni tvůcci vůni nějak soustředili na růži. Rose nalevo Roses napravo:-). Zrovna nedávno jsem si říkala, kdo rozšířil názor, že ženy nejvíce milují vůni růží - tak ji budeme dávat do všeho a hlavně každá značka musí mít vůni XY něco Rose:-)

Kerze 24.03.11 08:38

…to by chtělo nějakou obšírnější recenzi a povídání o značce ET…moc jich neznám…

Alex 24.03.11 01:15

áno, skutočne smutný deň :(

Jean 23.03.11 21:51

Ado, je to pravda, opravdu smutný den z obou zmíněných důvodů.
Klasická Diva se mi líbí, ta „růžovka“ vypadá už od pohledu na šlápnutí vedle.

Přidat komentář

Nejčtenější