Sonia Rykiel: Rykiel Woman

Balení této vůně je trochu zvláštní - tmavá krabička se zlatými skvrnami velikosti mexického dolaru, pruhovaný flakon, fialové písmo… zkrátka říkala jsem si, že uvnitř bude něco dobrého pro dámu, která se obléká s podobným vkusem. Vůně je však překvapivě pěkná a jemná - nečekejte ovšem jemnost ve stylu tichých květinových vůniček, které jen tak lehce šepotají a při nejbližší příležitosti vezmou z vaší kůže roha. Rykiel Woman se na vás pohodlně rozloží, dá si nohy nahoru a s ospalým úsměvem bude sledovat okolí. Občas zavrní, aby si jí okolí všimlo, ale nebude otravovat a s křikem tahat sousedy v autobuse za nos.
Základ je sladký, ambrový, vanilkový, přitlumený trochou kůže. Olibanum (kadidlo) jsem moc necítila, je tam s mírou na dokreslení. Zbytek vůně ovládá hebká, pudrová fialka, domalovaná ostatními složkami do uklidňující harmonie. Zdálo se mi, že v Rykiel Woman cítím i lehkou špetku kávy, byla prostě taková trochu labužnická.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

shanin 24.09.11 10:17

Cukrovo-fialkovo-růžový úvod na mně vydrží jen pár minut a pak se vůně rozleží do velmi příjemné nasládlé kombinace pudru (jen špetka pudru) a kadidla. Naprosto úžasná je ve vedrech na sluncem prohřáté kůži. Jedna z mála vůní, na kterou jsem měla náladu kdykoliv. Výdrž slušná, zejména na oblečení. Škoda, že jsem si nenakoupila pár flakonů do zásoby když to ještě šlo. A jen malá poznámka - má óda se týká pouze EDP. EDT je zbytečná vodička, jen ten sladký fialkový úvod. Všechno to pěkné a zajímavé v ní chybí.

Myskamauska 12.03.11 16:57

…sebevědomou ženu, která ví, co chce, nebojí se o to říct.

Opravdu,tohle mam nejradsi.:((

Tanushka 24.08.09 20:38

Nic moc, měla jsem její dřívější verzi, která se už asi nevyrábí (aspoň jsem ji nikde nenašla) a tohle bylo velké zklamání-musela z domu

adinna 22.07.09 13:12

Táto vôňa mi dnes prišla, kupovala som ju len tak na blink, bola som na ňu veľmi zvedavá a musím povedať, že ma príjemne prekvapila. Bála som sa, že to bude na základe jej zloženia nejaký ťažký bolehlav, ale je tak príjemne sladká, čímsi zvláštna, naozaj veľmi vydarená. Kto má rád sladšie, ale nie moc ťažké a ostré vône, určite túto odporúčam.

Lenna 15.12.08 16:49

Teď, co Woman vlastním, si přirovnáním k Jeans už nejsem tak jistá, asi pomatení smyslů v parfumerce.:-)) Ale jinak mi tahle vůně sedne. Přijde mi taková naoko „flegmatická“, pro sebevědomou ženu, která ví, co chce, nebojí se o to říct, umí vyšokovat (nejen) muže svojí upřímností. Říká se o ní, že není romantická, to asi proto, že svoji citlivost neukazuje na potkání.

Lena 04.12.08 16:22

Příjemně mě překvapila, další vůně, co MUSÍM mít! :-)) Nejdřív mi připomněla Trussardi Jeans, parfém, který mám moc ráda. Po chvíli se mi líbil víc než Jeans, je jemnější, ale přesto výraznější a propracovanější. Kadidlo je cítit slabounce po rozležení, dodává tomuto parfému zajímavý „šmrnc“.

1Miru 03.09.08 13:49

Vůně sypkého pudru na obličej jemně oslazená růží a fialkou,trošku suchá,trošku teplá vůně(na papírku mi voněla mnohem líp)

Přidat komentář

Nejčtenější