Sonia Rykiel: Sonia Rykiel

Ze začátku na mě působila trochu divně, jako mýdlo s nějakým osvěžovačem, ale srdce vůně je naštěstí velmi příjemné. Skoro labužnické, nejdřív přikrášlené velmi jemně citrusy, potom kořením, nakonec se ozve karamel se skořicí a růžemi. Jemnější, příjemná verze labužnických vůní (už je to klišé - ale ano, jestli je na vás Angel od Muglera moc silný, zkuste třeba Soniu Rykiel).


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

plevanka 11.11.10 16:05

Pro mě je to mnohem krásnější Angel, povedená chumlající vůně a drží na mě celý den. Jen překousnout ten první eukaliptový závan.

Arome habibti 04.11.10 14:53

Sonia byla moje první lepší voňka, koupená za vlastní. Původně jsem chtěla slavně zahájit Angelem, jenže ho u nás v parfumerce neměli a nabídli mi Soniu. Je moderní a sexy - alespoň pro mě.

estelle 09.08.09 22:47

Sonia Rykiel- sklenené tričko v oranžovočervenje krabičke: najprv musím povedať, že dizaj falkonu ma vždy odrádzal od tejto vône. Myslela som, že to bude nejaká presýtená, vulgárna vôňa z 80-tych rokov, Nie je to tak. Nielneže je z roku 1997, ale má taký moderný, nadčasový výraz - je chladná a sladká, ale napreplácaná, príjemne sa rozloží a drží sa pri tele. S výdržou by som bola spokojná. Nič prevratné, ale veľmi nositeľné. Nie je to Angel ani Wish, je to proste Sonia Rykiel.

Eva_nem 27.02.09 15:29

S oranžovou zkušenost nemám, ale objednala jsem si naslepo v aukci přes půl lahvičky modrého svetříku (L´eau de S.R.) a musím konstatovat, že mě zklamala. Ne, že by voněla špatně, to ne, ona prostě nevoní vůbec! Vydrží asi dvě vteřiny a ještě je to jen takový svěží závan..a pak se po ní slehne zem. Když se jí nastříkám víc, štípe mě v nose jako bych si čichla k mýdlu, ale vůně opět skoro žádná. Na lahvičce (je to tester) je napsáno, že je charakteru floral-fresh transparent a opravdu to přesně odpovídá (jen bez toho floral-fresh:) Takže pokud chcete vůni, která nevoní, doporučuji:) Zajímalo by mě, zda s ní některá máte podobné zkušenosti..

Svatka 17.08.08 14:46

Včera na spaní… a nadšení pominulo. Je hezká, vydrží, ale na spaní je nejlepší Trouble.

Svatka 09.07.08 22:12

Už mám miniaturku! POčátek je opravdu podivný, ale pak je krásně karamelově skořicová se závanem růží. No, přesně jak píše Ada. Výdrž je střední.

anonymní 12.05.08 15:47

Na mne také zpočátku působila podivně, takový mišmaš, pak se překvapivě rychle změnila na sladší kořeněnou vůňku, hodně připomínající Wish, ale je více do sladka, lehčí a moc dlouho nevydržela.

Svatka 30.11.07 22:08

Nemůžu ji nikde v Brně najít. MAjí jen tu rose verzi. A to není to ono, co si představuji. Labužnické vůně mám ráda, obzvlášť se skořicí.

Arome Šárka02 01.11.07 12:08

Tato vůně není špatná a možná bych ji používala i dál. Sonia Rykiel však testuje své výrobky na zvířatech a to mě odradilo. Mrzí mě to, protože ten flakónek je úchvatný.

Přidat komentář

Reklama


Reklama

Nejčtenější