Kartáček Foreo Luna slibuje dokonalé vyčištění pleti. Tak jsme ho podrobili zátěžovému testu

Ve snaze zbavit se černých teček a zamezit tvorbě pupínků na bradě jsem se rozhodla vyzkoušet sonický kartáček FOREO Luna Play Plus. Co myslíte, dostavily se očekávané výsledky?

* Sonický kartáček Foreo Luna Play Plus je k dostání v několika barvách.

Místo mačkání masáž

Brzy nás zase čeká častější nošení roušky. Jenže moje pleť už v první vlně dostala tak zabrat, že se mi začaly na bradě tvořit černé tečky a pupínky. V době karantény jsem z toho byla natolik nešťastná, že jsem si pořídila čisticí kartáček na pleť Foreo Luna Play Plus. Vkládala jsem do něj naději, že mě nepříjemných nedokonalostí zbaví.

Když přišel, překvapilo mě, že je ve skutečnosti menší, než působí na fotkách, nicméně díky tomu padne do ruky. Balení obsahuje baterky, takže je hned připravený k použití. Musím přiznat, že na první pohled mi přišlo prakticky nemožné, aby dokázal vyčistit pleť a ještě ji pomoci, aby byla zdravá. Ale…

Malý pomocník pro každodenní rituál

Nejprve si vyčistíte pleť a odstraníte zbytky make-upu a nečistot. Na tvář si pak dáte malé množství oblíbeného odličovacího mléka nebo čisticího mýdla a kartáček navlhčíte vodou. Není třeba se obávat, že ho zničíte, protože je voděodolný. A teď už stačí ho zapnout a krouživými pohyby přejíždět jednu minutu. Nakonec nanesete krém nebo sérum, jak jste zvyklí. A je hotovo!

Byla jsem sama překvapená, že tento malý přístroj na čištění pleti opravdu funguje. Používám ho pravidelně ráno a večer a tvorba nevzhledných pupínků je téměř zažehnaná. Navíc unavená pokožka ožila a je zářivější. Foreo Luna Play se stal mým každodenním společníkem při ranní i večerní hygieně.

Pořizovací cena: kolem 1 300 Kč

Máte zkušenosti se sonickým kartáčkem na čištění pleti?

Autor: Martina

Dekorativní kosmetiku vybírá velmi pečlivě s ohledem na citlivou pokožku. Miluje výrazné rtěnky a jemné oční stíny a minimalistické řasenky. Velmi ráda objevuje novinky z oblasti dekorativní i pečující kosmetiky.

Nejčtenější