Tom Tailor: Bodytalk Women

Z vůní, které znám, je Bodytalk nejvíc podobný Code for Women. Hlavně ze začátku je podoba taková, že ho klidně můžete vydávat za Code a nikdo si toho nevšimne - stejná nahořkle pomerančová svěžest s několika drobečky tmavé čokolády a vanilkou. Vůně nepůsobí lacině a výdrž je průměrná.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

Mitzi 04.08.10 12:40

Velmi připomíná Bruno Banani Pure Woman, ale je ještě sladčí. Na mě je to velmi ovocné a přespříliš sladké. Nicméně je to to lepší, co se dá pořídit za málo peněz s příjemným výsledkem (třeba jako dárek pro dospívající dívku).

albereta 23.06.10 15:12

po aktuálnej skúsenosti doplňujem: pri tejto toaletke (oveľa viac ako pri iných) záleží na teplote: pri vyššej sa všetky ovocné zložky krásne rozvíjajú, pri nízkej sa zjavia len slabo a ostýchavo, iba na malú chviľku

albereta 22.06.10 22:14

Rada urobím tejto vôni advokáta: na začiatku nádherné jemné citrusy a sušená, ale šťavnatá slivka
priam ju cítim na jazyku. Po čase prechádza do jemnej santalovo - vanilkovej vône a celkom pekne drží v tejto polohe. Okolo magnolie a leknínu len tak prebehne, nevnucuje tieto vone, trvaju len chviľočku.
Neľutujem výdaj za túto toaletku, podľa mňa sa Tomovi Tailorovi vydarila :-)

Teruška 17.08.08 15:52

Miluju tuto vuni, neni to zadna typicka drogerkova vune, tuto vuni maji i v parfumeriich…

Carol 19.03.08 08:24

Tak tuhle vůni už nikdy! Líbí se mi Code a tak jsem si řekla, že za málo peněz… a opravdu : velmi málo muziky! Ostrá, čpavá , pamatovala jsem si čpavý odér ještě druhý den. Drogerkové vůně se nevyplatí kupovat.

Svatka 28.02.08 21:44

Opravdu je trochu podobný Code, ale jen chvíli. I když… Code už si podruhé nekoupím. Ten konec je dost čpavý (můj muž tvrdí, že pak je to taková „trafikovka“). Skončil na školním WC. (ještě ho nikdo neukrad)

rusalka 31.01.08 23:01

Na mě nepůsobí nic moc, sestře voní. Ale neurazí to.

Přidat komentář

Nejčtenější