Tommy Hilfiger: True Star

Nenechte se vyděsit složením, True Star není (aspoň na papírku) žádný dort pro pejska a kočičku a je to docela zajímavá vůně (na to, že je to celebrití vůně, chtělo by se dodat jízlivému jazyku). Ze začátku vybalí dávku šeříku, která se posléze zmírní a True Star přejde v květinovou vůni s na jednu stranu teplejšími a na druhou svěžejšími tóny. Na papírku se špatně luštila, chtělo by to určitě zkoušku na kůži; každopádně je poměrně výrazná. Základ je takový zemitě zelený a zároveň je v něm i něco jako smetana, jak slibuje složení, ovšem bez sebemenších náznaků vanilky nebo jiných slaďáků. Absence sladkých složek spolu s vodními tóny dodává True Star svěžest. Střed parfému tvoří lehká květinová vůně s výrazným šeříkovým nádechem.

Reklama na True Star s Beyoncé (YouTube)


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

Myskamauska 26.09.09 19:36

Tak mě se zase docela líbila,ovšem ty peníze za jaké se prodává bych nikdy nedala!!!!!

Veru 07.07.09 12:16

Tento parfém jsem si dostala jako dárek, bez předchozího ovonění a musím říci, že mě taky nenadchl. Působí na mš jaksi bonbonově, uměle a přidávám se k pocitu „zkaženosti“ vůně. Jelikož Beyoncé je moje oblíbenkyně, domnívala jsem se, že vůně ji bude „podobná“. S ní však nemá vůbec nic společného, dokonce bych řekla, že osobnost Beyoncé a tato vůně se od sebe diametrálně liší…

anonymní 09.01.08 19:51

co říkáte na tommy girl? stále je to u mě jednička a nemohu sehnat nic, co by vonělo na stejné notě, prosím poraďte mi

Bernie 20.12.07 20:26

Aj, aj, tady jsem šáhla lehce vedle. :-( Koupila jsem si ji zcela naslepo, v popisu mě zaujal smetanový pudink, ale co jsem ucítila, když jsem True Star rozbalila nelze popsat slovy. Nejdříve jsem dostala skoro ránu svěžesti, takové té lihovo melounové, co rychle vyprchá. Pak následovala otázka: „Pane jo, není to zkažené?“ a prohlížení flakonku, jestli opravdu nedošla vůně lehce „jetá“. Až druhý den v parfumerii jsem zjistila, že mému True Star nic zlého není, že tak zkrátka vonět má. Inu, ne vždy se člověk trefí a toto byla rána mířená pěkně mimo terč.

elliss 18.12.07 17:46

Tuhle vůni jsem si koupila vlastně naslepo,a po prvotním mírném zděšení jsem si ji docela oblíbila-ale používám ji jenom v zimě,je krásně hřejivá a docela vydrží..

Nejčtenější