Trussardi: Essenza del Tempo

Slibné složení, krásný flakonek (špunt je k flakonu připevněný řemínkem, takže se nemůže nikam zakutálet a vypadá zajímavě; navíc jsou na něm vytlačené římské číslice jako na hodinách), ale pro mě po navonění spíš zklamání. Začátek je velmi zajímavý - citrusy, zázvor, koření, trochu kávy - jenže vydrží možná čtvrt hodinky a tím to končí. To, co zbylo, mělo nepříjemný nádech dezinfekce - s trochou snahy by se to dalo označit za kombinaci bergamotu, větrových mrkvových semínek a cedru, ale příjemné mi to prostě nebylo. Vyzkoušejte sami, jestli vám Essenza sedne, každopádně však počítejte s nižší výdrží.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

Violette 10.08.09 10:45

Je to unisex vůně, prvních 10 min se mi líbila, byla to ženská, lehce mýdlová vůně, bohužel dál se už vyvíjela velmi pánsky, nesnesla jsem ji na sobě déle než 1/2 hod, pak jsem běžela drhnout ruku. Nechci vonět jako chlap.

Samantha 21.07.08 00:42

Mě tahle vůně hodně zklamala. Navnadil mě úžasný flakonek, po prvním přivonění k ruce jsem si myslela, že tuhle vůni budu muset nutně mít ;-) Po chvíli se ale začala proměňovat v napodobeninu Light Blue až se nakonec úplně rozpadla a na ruce mi zůstala jen nepříjemná, nic neříkající chemie. Škoda, vypadala tak slibně.

Sára 16.07.08 17:02

Trussardiho Essenza di Tempo je oficiálně unisex, mě osobně by se líbila na obou pohlavích o něco víc asi mi přijde pro ženy. Na mě působí velmi příjemně, něco jako Prada Infusion H iris. Nesladká, ne příliš kořeněná a přesto ne nevýrazná. Mě osobně se líbí a přijde mi vhodná na denní nošení např. na jednání.

Nejčtenější