Trussardi: Jeans

Jeans od Trussardi jsem vyzkoušela zatím pouze na papírku, ale zaujala mě. Zpočátku se zdála svěží, melounová (na melounové dojmy se na papírku ovšem nikdy nelze spolehnout), potom zesládla a cítila jsem z ní fialky s jemně sladkou, lehce čajovou vůní nějaké jiné květiny a jakoby i špetičkou skořice. Její sladkost je delikátní, jemná, skvělá pro denní nošení. Jsem zvědavá, jestli jí tato sladká jemnost zůstane i na kůži.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

samice 11.06.10 11:24

Nádherná, „fialová“, letní, vydrží dlouho příjemně vonět, vymyká se květinovým konvenčním vůním, moje nejoblíbenější, bohužel, nevíte někdo , kde ji momentálně sehnat?

liessa 01.01.10 09:27

Mně přijde Jeans jako velmi příjemná vůně pro energickou ženu, která se těžce zastaví. Jako by tu energii i dodávala. Není přímo sportovní, spíš jako byste čekali na startu. Na denní nošení velmi vhodná a příjemná. Taky vydrží pěkně dlouho.

Bea 23.12.09 18:24

Tak já zase úplně opačný názet než „m“ ze 7.4.08.Souhlasím s recenzí Ady (akorát skořici necítím).Pro mně je to hodně vodní vůně, dokonce mi hodně připomíná L'Eau par Kenzo.Je ale méně sladká, je opravdu sladká jenom malinko, rozhodně vhodní na denní nošení, ale výdrž hodnotím jako dobrou.Není to ani to, co si představíme pod pojmem sportovní vůně.Delikátní sladkost, jak píše ADA fakt sedí.

Di 05.08.09 14:16

Taky jsem ji odzkoušela a vrátila, mám stejný názor jako „m“ z 7.4.08.

Kleaa 23.02.09 14:06

včera jsem ji zkoušela, nebyla vyloženě špatná, ale tedy hned pryč… i kdyby ale byla trvalejšího charakteru, nestála bych o ni

m 07.04.08 12:48

koupila jsem podle doporučení( ne podle vlastního testování) a protože mám ráda džíny.Subjektivně: velký krok vedle. sladká, těžká a hlavně hrozně dusivá vůně, dala jsem ji mamince, ale mám dojem, že ta si na ni taky netroufá.

Arome Bára 16.03.08 19:37

Já jsem tu „umělou hmotu“ zase identifikovala jako nějaké lepidlo, hned mi to připomnělo dětství, přesněji školku. Neříkám ale, že je to nějaký nepříjemný odér, jen pořád pátrám co za složku to může být, cítila jsem ji i z pánské Hypnose, která se složením v ničím neshoduje, tak nevím co můj nos blázní :)

Janeta 11.10.07 17:07

No, taky cítím tu umělou hmotu, to je zvláštní… Ovšem jinak je tahle vůně po rozležení hezká, zajímavá, spíše květinová. Voní opravdu neobvykle, musela jsem si na ni zvykat. Velmi dlouho drží.

Zdenka 21.09.07 10:16

Mně se moc líbila na kolegyni, ale když jsem ji zkoušela, tak na mně byla nějaká divná a partner mi řekl, že mu to připomíná umělou hmotu, takže i kvůli němu bych si ji nekoupila.

anonymní 11.06.07 10:32

Zkoušela jsem na kůži a první přičichnutí bylo pro mě silně koprové, po čase se vůně zjemnila do květinova a možná že tam žádný kopr už nebyl, ale stále jsem ho podezřívavě hledala. Po první zkoušce me vune nezaujala, ale ještě jí dám šanci.

Přidat komentář

Nejčtenější