Van Cleef & Arpels: Les Saisons: Automne

Popis sice uvádí dřevité noty, ale pod tím si většina z nás asi představí těžká orientální dřeva nebo naopak suchou chypre vůni. Automne jde jinou cestou a její vůni bych podle svého pocitu nejspíš přiřadila babímu létu, dnům zářícím slunečními paprsky a lehkými teplými barvami - červenou, žlutou, zlatou a sytě hnědou. Automne spočívá na základu z jemných, sametově vonných dřev, doplněných plnou, hladkou vůní lilie a vanilkovým aromatem heliotropu. Výsledek je hebký a uklidňující a zafunguje nejen jako doplnění krásného dne, ale také zpříjemní šeré plískanice.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

Helena 28.08.11 17:48

Na kůži výdrž střední, ale na oblečení ji cítím i do druhého dne.

Daniela44 09.06.11 09:40

Jo, ovšem výdrž je mizivá, bohužel! Doslova jsem se polila a za 2 hoďky nic, ani ve vlasech nebo na oblečení. Ale zase je to levná záležitost, tak se holt musí člověk polévat pravidelně…

Daniela44 09.06.11 09:39

Jo, ovšem výdrž je mizivá, bohužel! Doslova jsem se polila a za 2 hoďky nic, ani ve vlasech nebo na oblečení. Ale zase je to levná záležitost, tak se holt musí člověk polévat pravidelně…

Daniela44 09.06.11 09:37

Taky jsem koupila na slepo a taky souhlasím s výše popsaným. Nádherná mazlivá teplá vůně, cítím tam opravdu všechny složky uvedené ve složení, vyváženě a nechemicky. Nevím teda, jak voní bílý santal (cítím vonné dřívko jako z etno krámku) K tomu věrná vůně lilie, citrón tomu dává lehounce pikantní tón a celé to zaobluje nepřeslazený heliotropin.
Od téhle značky jsem znala jen Murmure, který byl pro mě příšerným zážitkem, teď se asi vrhnu na další roční období.

Bea 28.10.10 21:09

Od prvního přičichnutí v této krásné, konejšivé vůni cítím umně zakomponovánou vůni spadlého listí šustícího pod botami a zárověň je vůně prosluněná, jako jedno z posledních teplých polední, kdy líné slunce rozzáří nádherné barvy stromů - teple žluté, hnědočervené listy javoru. Jemné dřevo a jemně sladká hebká vanilka.Nádhera.

Arome majdalena 07.12.09 19:52

Dnes jsem ji dostala z Anglie. Kupovala jsem jen na základě recenzí, jsem velmi spokojená - milá vůně, myslím, že bude velmi příjemná nejen na podzim, ale i v jiných obdobích. Doporučuji.

Esha 09.11.09 17:53

Koupila jsem jí na základě recenze a komentářů - tedy naslepo. Po několika minutách citron někam zmizel a zbyla příjemně teplá vůně.

Helena 27.09.09 20:36

Milá Ado, moc ti děkuji. Tuto vůni jsem si objednala naslepo jen na základě tvé recenze. Je to láska od prvního přičichnutí. Sametová, hřejivá, na podzim a zimu jako stvořená. Citron ani lilii na sobě necítím, jen krásně jemnou vanilku s dřevitým základem. Nádhera. Už se chystám na další z řady a to Hiver. Taky mě překvapilo, jak levně jdou všechny sehnat.

Ymber 03.09.09 13:47

Krásná vůně, naprosto originální a sklidila jsem s ní několik komplimentů od mužů. Něžné babí léto, souhlasím s recenzí. Nosím ji od časného podzimu až do jara a je to jedna z mála, která se mi za dobu používání neomrzela.
Koupila jsem ji před třemi lety v Paříži v Sephoře, ale viděla jsem ji párkrát i u nás v Douglasu, tak zkuste štěstí.

Lory 03.07.09 19:43

Holky, nevíte, kde je možno tuto vůni zkusit?

Albeni 05.12.08 18:12

Hodně tam cítím to dřevo.
Evokuje mi to den v zahradě plné kvetoucích lilií s dřevěným plotem, do kterého pere slunko.
Vanilku necítím vůbec (škoda), zato aroma citronu na mě nabyde obludných rozměrů (to mě taky mrzí ). Holky raději bez vyzkoušení nekupujte. Ty lilie jsou pěkné, ale mě tam nesedí citron, prostě se na mě hodně kysele rozvoní a to nemůžu. Někomu se to určitě může líbit, anebo se to na něm rozvoní mnohem příjemněji, ale opravdu doporučuju vyzkoušet, nekupovat naslepo.

Přidat komentář

Nejčtenější