Velký test make-upů: Maximální krytí a pořádně dlouhá výdrž

Můžete mít precizně zvýrazněné rty a vystínované oči, pokud ale netrefíte ten správný make-up, žádná paráda se nekoná. Správný podklad dělá hodně. Proto jsme pro vás vybrali make-upy, u kterých se nemusíte bát fleků, špatného krytí nebo vysušené pleti.

Gabriella Salvete Cover Foundation

Konzistence při roztírání připomíná hydratační, pleťový krém. Při kontaktu s pletí je textura make-upu příjemná, akorát tekutá a snadno se zapracovává. Ve chvilce dokonale splyne s pletí a zanechá na ni neviditelný povlak. Praktická pumpička umožní líčení ještě více urychlit. Stačí zlehka zmáčknout a nanášet přímo na obličej nebo na štětec.

Cover Foundation slibuje vysoké krytí a snadné nanášení. Aplikaci není co vytknout. Krycí schopnost však určitě nepatří mezi vyšší, ale spíše střední.

 • snadno se roztírá
 • dokonale splyne s pletí
 • praktická pumpička
 • střední krytí

Příspěvek sdílený parfimo.it (@parfimo.it), <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2017-09-25T14:00:43+00:00“>Zář 25, 2017 v 7:00 PDT</time>

Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place

Zajímavý produkt, u kterého máte stoprocentní jistotu, že skryje absolutně vše. Pupínky, jizvičky i barevné nerovnosti. Textura je lehce matující, proto není dobré nanášet větší množství nebo dokonce vrstvit. S ohledem na jeho krycí vlastnost to ani není potřeba. Patří mezi dlouhotrvající make-upy. V průběhu dne drží a neslévá se do vrásek.

Má poskytnout výdrž až 15 hodin, což s menšími rozdíly v závislosti na typu pleti odpovídá. Uvedené střední krytí by se ve skutečnosti dalo zařadit mezi vyšší.

 • vysoké krytí
 • dlouhá výdrž

Příspěvek sdílený Meli Soe Room (@melisoeroom), <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2017-10-17T01:53:44+00:00“>Říj 16, 2017 v 6:53 PDT</time>

Vichy Dermablend 3D Correction

Korekční, vyhlazující make-up má hutnější konzistenci. To vám ale nezabrání v tom ho pár tahy rozetřít a ve chvilce zapracovat. Korekce má nejen krycí, ale i vyhlazující účinky. Zamaskuje efektně i výrazné akné. Přes to, že poskytuje dostatečné sjednocení, nezatěžuje a při nošení je velice komfortní.

Mezi jeho hlavní vlastnosti patří plné zakrytí nedokonalostí a celodenní výdrž. Tohle vše splňuje na jedničku.

 • vysoké krytí
 • hutná konzistence, která nezatěžuje
 • dlouhá výdrž

Příspěvek sdílený HomePharmacy (@homepharmacy.gr), <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2017-12-14T09:25:25+00:00“>Pro 14, 2017 v 1:25 PST</time>

Bourjois Healthy Mix Radiance Reveal

Hodně tekutá konzistence bude vyhovovat těm, kdo ráno spěchají a nemají čas se zdržovat dlouhým vysedáváním u zrcadla a kontrolováním, zda je vše dostatečně rozetřeno. Na druhou stranu s ním v jedné vrstvě nedocílíte takového výsledku, jaký se od make-upu očekává. Pokud chcete pleť nejen sjednotit, ale i zakrýt drobné nedostatky, je potřeba vrstvit.

Plné krytí, které slibuje, není až tak vysoké. Plní spíše funkci BB krému a rozjasnění. Jeho výdrž je vysoká a rozhodně se řadí do kategorie dlouhotrvajících.

 • lehká konzistence
 • dlouhá výdrž
 • nižší krytí

Příspěvek sdílený Mateja's Beauty Blog (@matejasbeautyblog), <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2017-09-08T14:44:59+00:00“>Zář 8, 2017 v 7:44 PDT</time>

Max Factor Pan Stik

Tuhý, ale dostatečně krémový. Světově známý a oblíbený Pan Stik je praktické mít po ruce, když spěcháte. Vysunovací systém umožní pohodlnou aplikaci přímo na obličej. Zapracovat jde snadno pomocí štětce a v nouzi si poradíte i prsty. Výdrž je po celý den skvělá. Jeho krycí schopnosti jsou velmi dobré. S přehledem zastane i funkci korektoru. Není vhodné zbytečně vrstvit. Mohly byste si tak zadělat efekt masky a nepříjemný pocit napnuté pleti.

Je proslulý tím, že skryje všechny nedokonalosti, což plně splňuje. Pleť má zanechat pružnou a jemnou, s čímž se dá souhlasit pouze v případě, že jej nanesete v malém množství.

 • rychlá aplikace
 • dlouhá výdrž
 • vysoké krytí

Příspěvek sdílený ○ E L L A ○ (@ellamirage), <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2017-04-30T06:54:20+00:00“>Dub 29, 2017 v 11:54 PDT</time>

Autor: Ema

.

Nejčtenější