Versace: Versace Pour Homme

Dámská verze této vůně mě moc nenadchla, přišla mi řídká a nijaká. Pánská verze se nese ve stejném duchu, což znamená, že je také poměrně neoriginální a voní jaksi ‚řídce‘ - na druhou stranu perfektně pasuje k dámské Versace. Výdrž má kupodivu slušnou.
Vůně je taková neidentifikovatelná svěžest - nic výrazného, čeho bych se mohla chytit, jsem v ní nenašla, a když jsem měla po ruce složení, už se mi ani nechtělo. Špetka citrusů, špetka dřev, nějaké pánské květiny; a skoro žádné mužné tóny, takže by ji mohla nosit i žena. Jediným důvodem k pořízení je ale pěkná modrá barva.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

jaccckie9 13.10.11 07:19

Mne sa naopak velmi paci, a mojej polovicke neskutocne „sedí“ :-)

Alex 10.01.11 01:42

presne tak, proste neidentifikovateľná modrá vodička… ekvivalent k tuctovým dámskym ružovým vodičkám… nie je v nej nič výrazné, je to jednoducho typický pánsky mix a hoci je takých pánskych vôní plno, tak versace mi pripadá ešte oveľa tuctovejší… neviem, no mne sa proste nepáči a vadí mi… nie žeby mi vadil že smrdí alebo je príliš silný - kdeže… len je taký no nijaký

Lucyl 06.01.09 15:27

Mne tato vona pripada skoro rovnaka ako Light Blue panska… a veeelmi sa mi pacia obidve!

Mitzi 04.12.08 23:14

Dnes jsem porovnávala 3 bleděmodré vůně od Versaceho a tato z nich je nejmužnější :-) Eau Fraiche mi připomíná Light Blue (ovšem dámskou) a Baby Blue Jeans mi díky levanduli a citrusům připomíná 4711 jen je taková milejší :)

Naja 28.08.08 13:28

Mně se líbí strašně moc, dokonce tak, že bych jí mohla nosit, na léto nemá chybu. Syn byl z ní doslova unešen.

estelle 14.08.08 14:40

Na mna posobila velmi prijemne. Jemne korenista, mierne svieza, nie velmi citrusova, mužný odér…a k tomu krasny modry flakon. Splňa moje predstavy o fajn parfeme pre moju polovicku.

Mitzi 11.08.08 10:45

Krásný flakonek, příjemný obsah. Je to dle mého taková ta svěží vůně z kategorie „neurazí, nenadchne“ - ideální jako dárek (většinu mužů nezklame) Připadá mi trochu na způsob Desire Blue od Dunhilla nebo jako pánská L´Eau par Kenzo, ale ta je citrusovější.

Přidat komentář

Nejčtenější