Victoria's Secret: Basic Instinct

Basic Instinct je jedna z mnoha vůní, které Victoria's Secret vydává na doplnění svého převážně prádlového sortimentu. Zhusta jde o různé červené a růžové vodičky a Basic Instinct není složením ani designem už na první pohled žádná výjimka. A voní bohužel také jako jedna z mnoha.
Začátek je přímo lacině, protivně pronikavý, prvních 15 minut se s Basic Instinct prostě nedá žít. Potom se to trochu zlepší, vznikne směs sladkokyselého ovoce a bílých květin; obojí dost generické, jako by parfumér byl omezen rozpočtem a musel používat méně věrné, levné syntetiky. Ano, cítila jsem (chvilku) tuberózu, ale tu úplně nejdrogérkovější imitaci a ještě k tomu moc nevydržela. Vůně měla vůbec mizernou výdrž, za dvě hodiny mi na ruce zbyl jen takový nepatrný odérek pačuli se špetkou neurčitých květin.
Basic Instinct už se zřejmě nevyrábí a koupíte ji jen eBay za cenu kolem 30-40 dolarů za 75 ml, což mi přijde až až. Podle mého názoru se vůně příliš nepovedla - i když to není typ, který by člověk musel hned utíkat umýt, takže své fanoušky si zcela jistě najde - a low-endová cena je odpovídající.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

Ada 08.02.08 21:34

Pokud ti sedne a líbí se ti, tak si z toho vůbec nic nedělej :)

VikiS 08.02.08 17:11

Mě Basic Instinct hodně připomíná Narcisso Rodriguez For Her. Ado, tys ji dala co proto. ;o))

Nejčtenější