Victoria's Secret: Dream Angels Desire

Desire („touha“) je nejnovější vůně z řady Dream Angels, mezi nimiž najdete ještě vanilkově orientální Heavenly („nebeská“) a květinové Divine („božská“) a Halo („svatozář“). Desire je podle popisu výrobce ovocně květinová. První závany jsou skutečně silně ovocně svěží, přestože ve složení v hlavě nic svěžího nenajdete; cítila jsem sladkocitrusovou směsici, trochu univerzální, nicméně příjemnou. Záhy se přidá svěže květinový tón říznutý takovou tou sametovo-svěží, jemně nahořklou zelení, kterou najdete v mnoha jiných vůních (prakticky čistou si můžete očichat v Pur Désir de Pivoine od Yves Rocher; milovnicím Desire vřele doporučuji zkusit, mohla by se jim líbit, i když výdrží je bohužel za Desire silně pozadu). Ten je po rozležení doplněný špetkou pižma a špetkou magnólie a nějakého toho sladšího ovoce. Celek je velmi povedený, Desire patří spíš mezi takové ty líbivé, nenápadné, nekonfliktní vůně, aniž by ovšem upadala do šedého průměru tuctových květinovek, zkrátka kategorie „jé, ty krásně voníš, a co je to za vůni, tu neznám?“
Svěžestí je někde uprostřed škály, působí svěže, ale ne třeskutě citrusově svěže, spíš květinově, a ostatními složkami je doladěna směrem k teplým vůním, ovšem teplá není ani náhodou, zkrátka, jak jsem uvedla, je uprostřed :) Takové letní květinářství, plné svěží vůně květin a jejich zelených stonků, i něco omamnějšího tam mají, a nad tím se vznáší příjemně teplé, voňavé vlhko.
Ke konci se některé složky vytrácejí a zůstává jednoduchá, květinově ovocná svěžest.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

Margareta 18.04.11 09:26

Zajímavá, netuctová květinová vůně. Je v ní něco jiskřivého (asi ty citrusy), co ale podtrhuje květiny bez toho, že by byly rozpoznatelné. Přirovnání ke květinářství je trefné. Zatím se nenašel nikdo, komu by se nelíbila, takže naslepo se objednat dá, navíc cena je více než příznivá. Výdrž sice pravda není bůhví jaká, ale od rána do oběda vydrží.

Arome ZuzanaP 01.07.09 20:39

Ahoj, rada by som si objednala túto vôňu, nemám je ale kde vyskúšať. Myslíte, že ju môžem risknúť naslepo? Mám rada vône Lanvin - Éclat d´Arpege, Moschino - Funny a Miss Dior Chérie. Recenzia ma zaujala a páči sa mi aj zloženie.

Vera 18.08.08 17:44

Hebká mošusová vůně, velmi něžná, jen jsem se jí musela polévat, vůbec na mě nedržela :o(

snílek 18.07.08 14:14

Tuto vůni jsem právě vyzkoušela,, je moc příjemná, jemná, něžná, lehounká jak vánek a přitom se rozhodně nedá říct, že by zůstala bez povšimnutí !
Souhlasím s tím že není ani sladká ani kyselá, prostě hebká.. ! Myslím že do budoucna si jí určitě pořídím.
Díky za možnost jí vyzkoušet MARCI64 :-)

MARCI64 26.01.08 18:01

Tuto vůni jsem si pořídila na slepo. Byla jsem velmi mile překvapená. Je nádherná, jemná, ale přitom je neobvyklá, netuctová. Kdo má rád květinové vůně-jemné, ale přitom neotřelé, určitě doporučuji.

Nejčtenější