Victoria's Secret: Dream Angels Heavenly

Oficiální popis na webu Victoria's Secret uvádí, že jde o vanilkově orientální vůni. Testovala jsem už květinově ovocnou Desire a protože se mi líbila, byla jsem zvědavá, jak si u Victorie poradili s Heavenly.
Začátek Heavenly je velmi svěží (ovocně), ale také velmi prchavý a moc si té svěžesti neužijete. Za minutku je z velké části pryč a už se nám na povrch krade vanilka a světlé jemné pižmo. A květiny, ačkoli nemůžu říct, že bych nějakou cítila hodně výrazně - určitě ne fialku, ani leknínové svěžesti mnoho nebylo, spíš frézie a pivoňka. Pižmo dává vanilce malinko plastelínový nádech, ten se však drží ve velmi rozumné mezi a pokud nejste na tyto umělé tóny ve vanilce citliví, nejspíš si ho ani nevšimnete. Ovocné tóny se postupně ztrácejí, až se nakonec ztratí prakticky docela a zbyde vanilkově květinová vůně. A toho pižma je poměrně dost - samozřejmě ne tolik, jako v Samsaře, na tu hned tak nějaká pižmová vůně nemá, ovšem dost na to, aby vám to vadilo, jestliže pižmo nemusíte.
Doporučila bych milovníkům vanilky s pižmovým nádechem a nenápadnou špetkou červeného ovoce a pivoněk. Určitě se nehodí do tepla, ve vhodném počasí je jemná a neční zbytečně do okolí.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

Daniela44 12.01.11 18:04

Nebo nahorkly mandlovy maslovy krem…

Daniela44 12.01.11 17:45

Nastesti necitim ani She, ani anyz, oboji mi nevoni. Citim tam maslovy krem s vlasskymi orechy a kapkou rumu. Dortik z italske cukrarny.

Henri 05.04.10 16:40

Tak mi přijde velmi podobná zlatému Emporiu, možná trochu míň kořeněná a ne tolik do pánska. Dnes mám na ruce novou Jil a přijde mi taky hodně podobná Emporiu.

JanaK 03.03.10 21:28

Krásný flakón.Hodně cítím anýz,i když tam asi není.Má malou výdrž.

Katka 03.10.08 10:28

Pokud někdo zkusil Emporio She a líbí se mu, tak rozhodně nesáhne vedle s Heavenly. Příjemná vůně podobná zlatému Armnimu.


Reklama


Reklama

Nejčtenější