Victoria's Secret: Very Sexy For Her

Vůně se na začátku přihlásila takovým trochu melounově-květinovým nádechem, ve kterém se mi něco nelíbilo. Od vůní s takovým začátkem čekám, že budou lehké, ale ve Very Sexy lehký rozkvět brzdila taková podivná složka, která ji táhla k zemi, nebo spíš někam ke straně, a která mi ze všeho nejvíc připomínala špetku hovězího vývaru. Na papírku mu chvíli trvalo, než se objevil, ale našla jsem ho taky, byť slabší. Cca za hodinu se vytratil. Vývar ale berte jako subjektivní pocit, který pravděpodobně vznikl tím, že kombinace zvláštních květin, kaktusu a nového koření nějak neladila s mojí pletí či nosem.
Very Sexy je středně těžká květinová vůně (na papírku se zdála hodně lehká, na kůži těžší). Květiny v ní obsažené voní spíš do zelena než omamně, občas jako bych opravdu na chvíli ucítila meloun. Doplněné jsou hlavně ostružinami, o něco méně vanilkou a špetkou koření. Jako „very sexy“ bych ji sice neoznačila, je však příjemná, není tolik přeslazená a přemalinovaná jako některé podobné ovocem a vanilkou doplněné květinové vůně (nabízí se mi srovnání třeba s Touch, kterou jsem testovala včera a jejíž svěžest vyvoněla do malinové cukrové vaty). Very Sexy si umím představit pro každé roční období, možná kromě největších veder, i přes převážně svěží pocit z hlavy a srdce má hřejivější základ.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

marcela 06.02.08 20:09

Krásná vůně, vydrží celý den i déle. Cítím ji z oblečení i druhý den. Je to sladší pudrová vůně, velmi příjemná.

Simona 19.01.08 19:57

Tahle vůně je mooooc pěkná.Je svěží i slaďounká a na mně drží celý den a oblečení voní nekonečně dlouho.Může se nosit i na den i na večer.Jakoby se přizpůsobovala příležitostem­.Koupil mi ji manžel a říká,že je opravdu sexy.

Zdenka 17.10.07 09:36

Mně se Very Sexy moc líbí, uvažuju o koupi už delší dobu. Někomu může připomínat Gucci EdP II., ale VS není tak ostrá, spíš ostružinovo-jemně vanilková a teplejší, není to vůbec svěží vůně a u mě přichází v úvahu jedině v zimě. V létě si ji neumím představit, stejně jako Gucci EdP II. Výdrž je dobrá.
Problém u všech vůní Victoria´s Secret je, kde je testovat, protože V.S. prý vůbec nechce expandovat do Evropy, takže zbývají jen e-shopy. Já jsem naštěstí sehnala vzorek od známé. Nebo poprosit někoho, kdo se chystá do USA.

Danuše 23.10.07 01:01

Tuto vůni mi věnovala kamarádka,které se nelíbila.Není špatná,jen nevydrží,je to vůně okamžiku,nosím večer,mužům se líbí,ale opravdu nevydrží!!!

Nejčtenější