Láska na první přivonění. Vyberte si z 5 parfémů pro valentýnské randění

Nespoutaně vášnivá, něžně romantická i nevinně sladká. Láska má mnoho podob a stejně tak i parfémy, které ji ztělesňují. Na valentýnské rande vyberte vůně, co podtrhují vaši přirozenost. A že nevíte, po kterých sáhnout? Inspirujte se výběrem Arome.

Diesel: Loverdose Red Kiss 1/5

Jste připraveny na perfektní polibek? Takový, při kterém se rozbuší srdce a svět kolem přestane existovat? S Loverdose Red Kiss si každého muže omotáte kolem prstu. Podmanivé tóny pačuli a ambry v základu v kombinaci se sladkým ovocem a pomerančovým květem v srdci působí jako afrodiziakum.

Guerlain: Idylle Love Blossom 2/5

Naopak něžnost, nevinnost a romantiku představuje Guerlain ve své limitované edici Idylle Love Blossom. Výraznější jasmín a růži osvěžuje šeřík a zelené listy. Ve spojení s tóny dřeva pak perfektně sednou spíše jemným typům dívek a žen, které čekají na svého prince.

M. Micallef: Secrets of Love: Passion 3/5

Láska s příchutí tajemných dálek, to je parfém Passion z řady Secrets of Love. Santalové dřevo, kašmír a karamel vás do nich nejen přenesou, ale také ve vás probudí divokou vášeň. Uzamčené ve flakonu připomínajícím klec jen čekají na to, až se jimi necháte pohltit.

Yves Saint Laurent: La Collection In Love Again 4/5

Stálicí mezi vůněmi není Yves Saint Laurent náhodou. Jeho La Collection In Love Again nesmí chybět na poličce žen, co milují jemné a svěží tóny ovoce a růží. Jejich souhra symbolizuje lásku v té nejčistší podobě: radostná, hravá a bezstarostná.

Chloé: Love Story 5/5

Chloé a její Love Story Sensuelle ve výběru zamilovaných vůni nesmí chybět. Svěží citrusový začátek vzápětí zjemní tóny květů v čele s pomerančovníkem, aby je následně okořenilo santalové dřevo. Vůně pozvolna dozrává a píše příběh lásky stejně jako sám život.

Váš příspěvek
MagnolieS 10.2.18 20:50

@angieee No servus :poblion: už ty $račky prošly v diskuzi, tak proč ne tady na titulce :poblion: co na to @Admin Arome.cz

Příspěvek upraven 10.02.18 v 20:51

Friska 8.2.18 21:41

@angieee Mě tedy rozhodně ne. A myslím, že ani valnou většinu zdejších uživatelek a uživatelů. Asi jste si spletla stránku, tady je to o něčem jiném, než o plagiátorství nebo nekvalitních náhražkách. Navíc, já být administrátorem, tak Vám tuhle reklamu rychle zatrhnu!

angieee 5.2.18 21:41

parfemy

zkuste parfemy ***, jedna se o imitace :) cena je luxusni a maji spoustu znamych znacek, urcite potesi i na valentyna :palec:

*edit admin

Nejčtenější