Vyzkoušené novinky: Relax ve vaně a čokoláda na rtech

Dlouhé večery nás lákají do vany. Jak voní smyslná pěna do koupele t by tetesept a sprchový peeling nové značky Nature Box?

Povzbuzující oční maska 1/6

Garnier rozšířil škálu textilních masek o dva nové kousky. Tentokrát jsou novinky zaměřené na oči. Oranžová maska obsahuje šťávu z pomeranče a pokožku viditelně hydratuje, rozjasní a probudí. Že by konec oteklým očím a tmavým kruhům?

Smyslná pěna do koupele 2/6

Pěny do koupele od značky t by tetesept mám moc ráda už dlouho. Vytvoří bohatou pěnu, která na vodě drží i hodinu. Nezklamala mě ani novinka s názvem Smyslnost. Pěna má ovocnou vůni granátového jablka a arónie. Netradiční kombinace mě nadchla. Přivoňte si k ní v drogérii i vy.

Avokádový peeling 3/6

Rukama nám prošla i značka Nature Box. Já jsem vyzkoušela sprchový peeling s avokádovým olejem a s jemnou svěží vůní. A první dojmy? Na můj vkus je peeling moc jemný, mám raději hrubší strukturu a pocit obroušené pokožky, což mi u Nature Box chybí.

Micelární voda s růží 4/6

Pokud máte suchou pleť, určitě jste zaznamenali boom micelárních vod s olejem. Nezahálí ani Nivea. Ta představila dvoufázovou micelární vodu MicellAIR s růžovou vodou. Micelárka krásně voní po růžích a zanechá jemnou a čistou pokožku, i přestože mám momentálně pleť hrubou a jen tak něco mě nezachrání.

Zdroj: www.instagram.com/rimmellondonnz

MAXI tvářenky od Rimmel London 5/6

Rimmel London má nové tvářenky a tekuté rtěnky. Zatímco rtěnkám Stay Satin jsem zatím na chuť nepřišla, tvářenky jsou super a troufám si říct, že jsem konečně našla drogérkovou favoritku. Jemný broskvový odstín 004 Sweet Cheeks zatím slušel všem ženám, na které jsem barvu použila.

Voňavé čokoládové rtěnky 6/6

Máte rádi čokoládový puding? Pokud ano, koukněte po nových čokoládových rtěnkách Les Chocolats, voní totiž úplně stejně a nepřidávají kila. Balení rtěnek je krásné a špatná není ani výdrž. Jasným favoritem na podzim je pro mě červený odstín.

Nejčtenější