Yves Rocher: Fraîcheur végétale - Cédre Bleu

Kolínská voda s vůní cedru, z řady Fraicheur Vegetale, v níž najdete ještě vody s vůní bambusu, zeleného čaje a zimolezu. Ze začátku je pěkná (pro toho, kdo má rád cedr), voní hebce a sametově, ale později se promění v takovou sušší dřevitou vůni, která se mi už příliš nelíbila. Výdrž není nijak závratná, ale u kolínské vody za nízkou cenu (v době testování ji měli zrovna ve slevě za 299 Kč / 125 ml) je to v pořádku.

Autor: Ada

.

Témata článku

Váš příspěvek
kamila 29.4.09 16:27

Wich- kuličky mají funkci antiperspirantu, fungují obstojně:-)

wich 6.4.09 12:28

Dostala jsem slevový kupon, tak jsem si chtěla pořídit zelený čaj, ale byl vyprodán. Vyzkoušela jsem tedy verbenku a už ji mám doma. Jako letní polívačka je perfektní.

Kamilo (nebo někdo znalý ;-), jaké jsou kuličky z těchto řad? Je psáno, že je to deo, tak nevím, jestli by to fungovalo i jako antiperspirant…

Eva_nem 5.1.09 11:16

S cedrem nemám zkušenost, ale právě mi přišel naslepo objednaný zelený čaj a jsem dost zklamaná. Čekala jsem něco ve stylu zel. čaje od Healing Garden, ale zatímco ten je krásně osvěžující, tenhle voní jako kostka levného mýdla..poputuje dál:)

Simona 3.11.08 15:56

Nádherná jemná, svěží, také mi připomíná les ale když je ve dne ve slunečním svitu, nebo paseku, v zimě trochu zanikne, ale v létě nemá chybu. Neovoní se! Pro milovnice neotřelých a přírodou se inspirujícíh svěžích vůní!!!!!

kamila 7.9.07 15:25

Tuto vůni miluju! připomíná mi les zahalený mlhou v podvečer. Miluju luxusní vůně a přesto Cédre bleu nemohu odolat. Pořídila jsem si i kuličkový antiperspirant téže vůně:-).

Nejčtenější