Yves Rocher: Les Plaisirs Nature: Pomme

O ovocných toaletkách od Rochera není moc co psát; jsou to jednoduché vůně s jednoduchým úkolem, vonět jako konkrétní ovoce, nic víc, nic míň. Pomme neboli Jablko voní jako svěží zelené jablko; bohužel jde o profláklou jablečnou vůni, kterou známe z různých produktů, počínaje mýdlem Zelené jablko a konče desítkami prášků, aviváží, osvěžovadel vzduchu atd.
Pomme bych tedy asi nepoužívala samostatně - navoňte se doma, kde nehrozí společenské faux pas; nebo Pomme použijte pro vrstvení vůní, třeba s Be Delicious, která navzdory svému flakonu a složení moc jablečná není; nebo ho používejte jako domácí osvěžovací sprej.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

gutchin 24.05.10 20:16

Mně se jablko líbilo moc, už ho nemohu ale nikde sehnat :( jinak jsem zkusila Kiwi a to je taky super :)

Eva_nem 25.12.08 01:43

Malina je příšerně sladká, dělalo se mi z ní špatně od žaludku a spolubydlícím taktéž. Byla ponechána svému osudu ve starém bytě při stěhování:)

Arome Bambi 12.10.08 16:46

Také se mi líbí ta malina, zbytek ne.

pavla 15.03.08 13:10

jablko se mi take nelibilo, ale zamilovala jsem si malinu… je moc prijemna, doporucuju vyzkouset.

Zuzik 26.02.08 15:40

Ak „šmejdím“ v Yves Rocheri, voniam všetko, ale teda jablko nepotrebujem skúšať, máločo jablkové vonia identicky, skoro všetko je nechutne umelé. Ale kto má rád sladšie vône, vyskúšajte z tohto radu vanilku a kokos, na leto ako stvorené:)

Nejčtenější