Yves Saint Laurent: In Love Again Jasmine Etoile

In Love Again Jasmine Etoile je, jak se dá podle názvu předpokládat, limitovanou edicí odvozenou od původní In Love Again, doplněnou lopatou jasmínu. A je tam, pokud patří jasmín se svojí na jednu stranu omamnou a na druhé svěže květinou vůní mezi vaše favority, Jasmine Etoile vyzkoušejte. Doladěný je ovocem, na rozdíl od původní In Love Again však voní spíš sladce citrusově než malinově; celkový dojem je jako z obchodu, kde se prodávají čerstvé květiny vedle neméně svěžího ovoce.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

mateva 26.07.11 11:47

Jsem ráda, že jsem ji stihla zakoupit, než ji stáhly, dnes se nedá už moc dobře sehnat, proto ji používám jen ve výjimečných situacích. Je to krásná letní vůně,která se nedá s ničím splést.Já osobně ji můžu pořád, ale pozor, mužům podle mých poznatků moc nevoní, jeden mi dokonce řekl, že je to vůně pro starou ženskou a že se na mě nehodí.

Mitzi 07.08.08 08:59

Aniž bych ji chtěla urazit, připadá mi prostě nudná. Příjemná (jasmín mám ráda), ale ničím nevyniká. A výdrž na kůži je u mě minimální, ale to je asi tím, že jsem testovala jen vzoreček, možná že je potřeba použít větší množství :)

Riki 10.07.08 20:29

Libi se mi a celkem i drzi, myslela jsem, ze to bude z vydrzi horsi. Prima letnicka…

Jana 24.06.08 21:47

Všechny In Love Again se mi líbí, škoda jen, že na mně tak špatně drží:(…

Zuzik 24.03.08 19:52

Skúšala som ju zatiaľ iba na papieriku zo zvedavosti na jasmín, ktorý sa mi páči a na leto je, myslím si, ako stvorená. Optimistická, keď nemáte náladu na niečo originálnejšie…

Veronika1 10.11.07 13:16

moje hodně oblíbená, letní - akorát škoda, že to byla limitovka

Přidat komentář

Nejčtenější