Yves Saint Laurent: Paris

Lehčí květinová vůně, která nejvíc voní po fialkách a růžích a trochu po ostatních uvedených květinách.

Vtipná reklama na Paris (YouTube)


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

anonymní 26.02.11 01:26

Stejně jako Dalii přede mnou mě Paris svým složením lákala a šla jsem do ní naslepo. Ovšem jen vzorkem při větším testovacím nákupu. Při vyzkoušení jsem Paris vytřídila pryč od ostatních vzorků, které se mi líbily víc, a uložila jí tzv. k ledu. Připadala mi opulentní a že jí nevydýchám, nedala jsem jí čas. Po dvouměsíčním letmém zkoušení jsem se cíleně vrátila Paris testovat podrobněji. Při očichávání zápěstí a rukávu jsem si po chvíli vzpomněla na zasunutou příjemnou vzpomínku a při ní mi docvaklo, že jí mám spojenou s touhle krásnou vůní. Ano, krásnou! Teď už jí vnímám jako skvost a brzy si jí pořídím. Jsem ráda, že jsem Paris dala čas. Je noblesní i veselá, nevšední, skvělá, tančivá, jiskřivá. Stačí málo a výdrž je perfektní. Omlouvám se, dámy, za delší komentář. Jsem vaší pravidelnou čtenářkou a fandím krásnému voňavému koníčku. Zdravím, Hana

Dalia 16.02.11 21:07

Mě Paris tak dlouho lákala až jsem do ní šla naslepo a prvotní dojmy jsou velmi rozporuplné. Myslela jsem, že se mi bude určitě líbit, protože růže mám moc ráda, bohužel však, Paris mi zatím nesedne. Na druhou stranu nemohu říci, že není pěkná. Je v ní i něco, co se mi líbí. Cítím celkem výrazně také fialky a samozřejmě růži. Nevím zda se s ní skamarádím, možná mi bude více sedět v jarním a letním počasí, protože ji vnímám spíš jako lehkou květinovo-pudrovou vůni. Pokud si ji nechám, tak jí dám šanci v teple.

Evženie 05.12.10 13:48

Já z Paris moc nadšená nejsem. Tedy aspoň ten začátek, který mi připomíná, když jsme jako děti seděli u potoka a lámali takové ty obrovské šťavnaté listy, co tam rostly. Přesně takhle mi to čpí. Pro někoho by to byla nostalgická výhoda, ale já ten pach nenávidím. Pak se přes lehký závan kosatce a růži konečně dostanu k ambře a santalu, ale to už je pozdě, to už bohužel půl hodiny trpím nevolností.

Renča 02.11.10 15:54

Nádherná,vytří­bená,sofistiko­vaná vůně, která rozhodně není pro každou ženu. Pudrově sladká,nahořkle fialková.....

Pařížanka 26.10.10 20:05

Nádherná. Luxusní, vytříbená. Něžná i hříšná, decentní, ale neopomenutelná. Sladce pudrová vůně růží.

anonymní 05.06.10 14:48

Tak by mě trochu zajímalo, terino, co tak exkluzivního dostáváš na narozeniny, pokud vulgárně pohrdáš touto úžasnou vůní?

Ariana 06.04.10 14:56

To, co napsala terina, je urážkou této krásné noblesní vůně. Jistě, každá vůně má své příznivce a odpůrce, ale pokud mi vůně nesedne, nemusím se uchylovat k označení „odporná“. A přesto, že tu padlo i označení „pro staré“ troufám si tvrdit, že ve svých 28 letech nejsem stará, přesto je to jedna z mojich preferovaných vůní.

Arome Olga 28.10.09 20:00

Je to nádherná vůně, netuctová. Cítím z ní hlavně ty růže. Je to ale vůně, která je určená specifické skupině žen, nemůže ji nosit každý. Sama bych po ní také nesáhla, ale je nádherná. Je to vůně pro zralé DÁMY, dokonalé a drahé oblečení, perfektní účes… Vůně do vyšší společnosti, kam si nemůžete dovolit přijít s něčím laciným a tuctovým.

derad 30.08.09 21:11

Na to, že je Paris vůně sladkého a těžkého typu, je obdivuhodně (nesladce) nevlezlá a (netěžce) éterická. A hlavně je nádherná! Je to neuvěřitelné, ale je to tak :)
U YSL by nedali jméno Paris něčemu tuctovému, je to ikona.

Jennifer 11.08.09 08:41

nejhorší smrad co znám…ten růžový olej z Bulharska tam taky cítím

tuze 25.04.09 11:24

Po delší době jsem ji opět vytáhla a jsem nadšená. Silná a výrazná vůně, která drží po celý den. Nezaměnitelný je hlavně tón růžového bulharského oleje, který provází vůni po celou dobu. Po ostrém začátku přijde zjemnění, ke konci je to možná ty dřevité tóny spolu s růží, vanilku tam nevnímám vůbec.

evule 03.03.09 17:08

Terina má pravdu, odporný smrad. Stříkla jsem si to na kabát v obchodě a celý den jsem byla zoufalá. Vůně použitých dámských punčoch, smrad, hrůza, a to jsem starší ročník......

dana 23.01.09 19:52

Krásná nedavová vůně,spíše pro starší ročníky.

Širín 11.11.08 22:13

Voní mi, ovšem dost připomíná bonbóny Fialky, co se prodávaly za totáče.

terina 21.09.08 20:33

NO ODPORNA VŮNĚ. (PRO STARÉ ) S PROMINUTÍM… TOHLE DOSTAT NA NAROZENINY TAK TO HÁŽU Z OKNA

pichjit 02.06.08 14:38

Je krásná, nejdříve hodně růží, později dřevo a ambra. V srdci podobný jako Beautiful Estee lauder, ale to co u EL zůstává celou dobu a není vždy příjemné tady postupně mizí. V Paříži jsem nebyla nikdy, ale takhle nějak bych se tam asi cítila. Líbí se mi moc a to jsem ji zkusila jen proto, že ji neznám.

anonymní 27.01.08 21:19

skusila jsem a citla jsem jenom ruzovy olej, co se kdysi cozival z Bulharska.bula to EDt a i tak je to sila..nesnesu ji na sobe..

Naja 17.01.08 11:04

elča má svým způsobem pravdu, trošku po vyvanutí tam ten lak cítím také. Je to určitě pro někoho hezká vůně, samé kytky, ale za lehčí bych jí neoznačila. Alespoň mnou zkoušená verze EDP je docela síla.

elča 04.01.08 18:21

připomíná mi trochu vůni laku na vlasy. Ale je dost těžká a hodně se vtírá. Spíš pro starší dámy.

anonymní 06.06.07 23:03

Vůně nóbl dámy z Paříže… krásně a dlouho voní na kožešinách. V horku může až vadit a stát se bolehlavem.

Přidat komentář

Nejčtenější