MiniRecenze: Láska v koupelně! Žádný sex, „jen“ jsem se zamilovala

Testování hydratačního séra Hydr8 bylo moje druhé rande s Medik8 a začínám mít pocit, že jsem objevila značku, která, jak se zdá, investuje méně do cool obalů a reklamy a více do samotného obsahu – HURÁ!

Pokud stejně jako já nemusíte mastné krémy a dáváte přednost lehčím variantám, od kterých očekáváte stejný účinek, Medik8 vás pravděpodobně nezklame. Sérum je gelové, spíše řidší konzistence. Aplikaci usnadňuje kapátko s přesnou odměrkou, díky kterému se vyhnete nehygienickému lovení v kelímku.

Sérum po pleti příjemně klouže a následně přechází do mírně lepkavé konzistence. Tato fáze naštěstí trvá pouhých pár vteřin, než se sérum kompletně vstřebá. Na dotek je cítit pouze hladší pleť, žádný film. Při ranním líčení tak odpadá nepříjemný pocit vrstvení produktů.

Lepší zadržení vody a zdravější pleť je vidět do dvou dní, mizí dokonce i menší vrásky. Dále oceňuji, že sérum není jako 90 % hydratační kosmetiky na mastné bázi – na léto je tak jako dělaný.

Za mě je to 5/5.

Cena: 990,–

Máte zkušenosti s Medik8? Podělte se s námi o vaše zkušenosti a napište recenzi.

Autor: Andrea

Andrea ráda testuje výrobky všech cenových kategorií a vybírá ty, které za to opravdu stojí. Nejvíce se zaměřuje na péči o vlasy a pleť. Vše, co doporučuje, má osobně vyzkoušené.