Zara Crème & Beige

Mám pocit, že kdykoli nakouknu do Zary, je v regálu vedle pokladny o pár vůní víc. U těch novějších se Zara drží současného trendu jednoduchých flakonů ve tvaru hranolů či kostek. Vyzkoušela jsem dvě vůně z "kostkové" kolekce Crème, Beige a Rose.

Mám pocit, že kdykoli nakouknu do Zary, je v regálu vedle pokladny o pár vůní víc. U těch novějších se Zara drží současného trendu jednoduchých flakonů ve tvaru hranolů či kostek. Vyzkoušela jsem dvě vůně z ‚kostkové‘ kolekce Crème, Beige a Rose.

Rose jsem si nechala někdy na příště a nechala jsem se zlákat krémem a béžovou barvou.

Crème však vůbec nevoní krémem, a to ani sladkým k jídlu, ani tělovým či pleťovým. Je to květinová vůně a není nic moc: voní celkem slabě, jednoduše a nemá moc dobrou výdrž. Jsou z ní cítit hlavně konvalinky.

Víc se mi líbila Beige, tím se ale neřiďte - jsem si jistá, že kdybych vám všem dala tyhle dvě vůně otestovat, polovině z vás se bude víc líbit Crème a nad Beige se budete demonstrativně kuckat. Je to silně pudrová, fialková a značně sladká vůně, taková směs fialkových bonbonů (bez lepkavosti) a sypkého pudru. Vzdáleně by se dala přirovnat k nové Love, Chloé, která je však mnohem svěžejší a bez sladkých tónů - společnou mají jen fialkovou pudrovost.


Reklama


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama

Svatka 27.01.11 15:30

Zkoušela jsem Zara Creme a připomíná mi slabší Alessandro dell Acqua květiny (růže s pivoňkamia mýdlem). Výdrž taky není mizivá (jako mě zklamala EdT Goutal). Navíc cena je adekvátní až výhodná.

pichjit 20.01.11 20:39

Chybička se vloudila, omlouvám se, cena je 299,– za kostičku.

pichjit 20.01.11 20:38

Znám obě, ještě patří do trojky Rose, která je myslím nejhezčí.
Všechny tři jsou nositelné, nevoní levně, jen nejsou silné a přehnaně originální, dokonce prý Zara napodobuje známé parfémy, nevím, u některých jsem stopy podoby se známými kousky našla.
Každopádně bych dala přednost právě Rose, lehce klasické růži. malinko pudrové, příjemné. Pak Beige, příjemnému pudru, Creme je příjemná vůně pro mladou dívku, čistá, květinově krémová.
Všech ny tři stojí navíc jen 399,– a to je myslím na 30ml versus kvalita skvělý poměr.
Kdyby se objevila recenze na White gardenia, byla bych ráda!

sLenka 20.01.11 16:54

pudr a fialky…nemůže být podobná třeba Insolenci od Guerlainu?

anonymní 20.01.11 12:04

Já jsem vyzkoušela Zara White. Docela se mi líbila.


Reklama


Reklama

Nejčtenější