Zaútočíte na Benefit i vy?

Jaký produkt se vám vybaví, když se řekne kosmetika Benefit? Nejspíš se shodneme na tom, že v 99 % případů to bude tvářenka nebo bronzer. Právě pudrové produkty jsou totiž u této značky jedny z nejprofláknutějších.

Pokud vám unikla paletka Cheek Parade z minulého roku, letos máte šanci zaútočit znovu. Tentokrát se jedná o paletku Blush Bar s tvářenkami GALifornia, Dandelion, Gold rush a Rockateur. V paletce je i ikonický Hoola bronzer a malý štěteček. A zatímco jedna tvářenka stojí okolo 500 Kč, paletka s plnou velikostí produktů vyjde v přepočtu na 1 200 Kč. To zní fér, ne?

Příspěvek sdílený Jessica McCoy (@jhacks34), <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2018-03-23T21:58:08+00:00“>Bře 23, 2018 v 2:58 PDT</time>

Autor: Karolína

Pokud si Karolína ráno vybírá rtěnku, je to rozhodování na několik (desítek) minut. Doma má totiž celou komodu kosmetiky. A protože nemá beauty produktů nikdy dost, své postřehy sdílí na svém blogu www.ok-makeup.cz a ráda líčí ostatní.