Zsolt Zólyomi v Praze

Chcete si trochu poblednout závistí? Nedávno zavítal do Prahy maďarský majitel luxusní parfumerie a parfumér Zsolt Zólyomi. Ve své parfumerii v Budapešti nabízí různé nikové značky (Clive Christian, Frapin, Miller Harris a další) a také poradenství. Objednáte-li se do jeho parfémové poradny, projde s vámi základní složky, akordy a nakonec parfémy, a potom vám poradí, jak si sestavit baterii těch nejúžasnějších vůní, které budou vonět právě na vás, vám i všem okolo. (Jestli vám to připomíná bratislavský parfémový salon Exclusive, tak nejste sami, já jsem si na Sáru taky vzpomněla :) ). Jelikož pan Zsolt momentálně chystá novou pánskou vůni, sjezdil Evropu a testoval reakce žen na různé pánské parfémy. V Praze padla volba na partičku celebritek v čele s Hankou Mašlíkovou (viz článek). Ani mě nepřekvapilo, že s výjimkou jedné přítomné dávaly všechny přednost svěžím vůním a nad živočišnými tóny ohrnovaly nos - místo aby si, potvory, vážily toho, že jim pan Zólyomi přivezl Clivea Christiana, Nasomatto, The Different Company a další lahůdky!

Chcete si trochu poblednout závistí? Nedávno zavítal do Prahy maďarský majitel luxusní parfumerie a parfumér Zsolt Zólyomi. Ve své parfumerii v Budapešti nabízí různé nikové značky (Clive Christian, Frapin, Miller Harris a další) a také poradenství. Objednáte-li se do jeho parfémové poradny, projde s vámi základní složky, akordy a nakonec parfémy, a potom vám poradí, jak si sestavit baterii těch nejúžasnějších vůní, které budou vonět právě na vás, vám i všem okolo. (Jestli vám to připomíná bratislavský parfémový salon Exclusive, tak nejste sami, já jsem si na Sáru taky vzpomněla :) ).
Jelikož pan Zsolt momentálně chystá novou pánskou vůni, sjezdil Evropu a testoval reakce žen na různé pánské parfémy. V Praze padla volba na partičku celebritek v čele s Hankou Mašlíkovou (viz článek ). Ani mě nepřekvapilo, že s výjimkou jedné přítomné dávaly všechny přednost svěžím vůním a nad živočišnými tóny ohrnovaly nos - místo aby si, potvory, vážily toho, že jim pan Zólyomi přivezl Clivea Christiana, Nasomatto, The Different Company a další lahůdky!


Reklama


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama

rionka 21.06.13 11:55

Technická připomínka: odkaz na článek v blesku v posledním odstavci prosím opravte, měl by být absolutní, ne relativní :-)

KA_MI_A 30.03.09 18:04

…a ja jaj .. příspěvek patřil zkopírovat jinam, pardon.

KA_MI_A 30.03.09 18:01

Miss Dior Chérie L´eau mi podle testříku připadá velmi příjemná. První pocit je svěží a takový fakt jakoby „zelený“, cítím v tom pak něco jakoby fialového, pomeranče ani moc ne a v pozadí mošus, ten já cítím taky. Výsledek: není to klasická voňavka, ale připadala jsem si jako s čistým prádlem které ještě voní po aviváži. Naopak růžová forma Chérie mi přijde velmi divně přeslazená až i místy nepříjemná. Jsou si podobné v závěru, rozdílem je absence té sladkosti u zelené verze a přítomnost něčeho příjemného.

Arome Suzanne 16.03.09 16:10

hezké odpoledne, zdravím všechny,

chtěla bych se trochu vzdělávat.
vysvětlí mi, prosím, někdo, co je
niková vůně? díky

hanka 16.03.09 14:58

omlouvám se za prátdný komebtář..překlep. Pro Adu: mně přijde, že tahle slečna v Uvolněte se prosím ukázala, jak je vymle..!:)ale chápu, proč si ji vybral - ve výsledku její tvář tojo prodá víc než sto tváří nás čtenářek Arome

gentiana 12.03.09 22:35

Sofistikovaných krásek je v mladé generaci dost. Jenomže to nejsou profláklé ksichy, které vlezou do každé nablblé estrády.

Arome slepice 10.03.09 18:28

tak holky, je to o vůních nebo o ksichtech? já radši vůně…

Juana 10.03.09 09:07

Třeba Sáblikovou.

Ingrid 10.03.09 07:58

Ado,tebe klidně,jakokoliv normální ženskou nebo někoho,kdo něco dokázal a něco umí a nebo jen prostě normálně pracuje,co umí a co dokázala Mašlíková,na to jsem zatím nepřišla a to je to,co mi na ní a na těch ostatních vadí.Mimochodem,v re­klamě na Viaredin, se objevila jedna naše úspěšná sportovkyně a máme jich víc,to by byl podle mne dobrý tip,kam se obrátit s propagací.

Melisa 09.03.09 22:03

Aduš, to by bylo úžasné, Tobě bychom aspoň mohly věřit, že nám nebudeš valit klíny a nesmysly do hlav, jak to vidíme v reklamách..­...Podpoříme Tě!!!!!!!Juchúúúúú!

1Miru 09.03.09 17:04

…hmm - mně je vlastně úplně jedno, kdo je tváří té které vůně…Je pravda, že když parfém propaguje tvář,která se mi líbí či je mi sympatická - lépe se na to kouká..Ale vliv na to, zda si vůni koupím či ne - to nemá žádný..!.
Rozhodující je pro mě druh značky(ne ve smyslu snobství, ale vím, co od ní mohu očekávat..,jak pracuje, zda už jsem od ní nějaké vůně zkoušela, atd…)
a složení vůně, které mě natolik zaujme, že zatoužím vyzkoušet, co ta voňavá tekutinka udělá s mojí kůží…?!.

Ada 09.03.09 16:16

A co kdyby tam byl můj ksicht - a moje prohlášení, že ta vůně je úžasná? :D

Melisa 09.03.09 15:12

Ale holky, vždyť tak či tak je to jenom reklama......vždyť máme svoje vlastní názory na věc a snad se nenecháme zblbnout, když už ten národ je trochu se vkusem na štíru…Mně by nepřesvědčila ani paní Fialová (i když si jí velmi vážím), ani nikdo jiný. Přece si nebudeme vůně kupovat podle „tzv.celebrit“­.....Jste všechny osobnosti, tak se na to můžeme povznést, co říkáte?

1Miru 09.03.09 12:21

..to je asi pravda…?.., určitě bych přišla na nějakou mladší oduševnělou tvář, ale hlavně ne tu, která pravidelně „prodává“ Blesk, Aha nebo podobné „super“ čtení…

Juana 09.03.09 10:27

1Miru no jo, jenže dámy Tebou navrhované, sice jsou dámy, ale není to věková skupina, která vůně prodává. Představa, že bych si měla koupit stejnou vůni jakou nosí paní Fialová mne děsí (poznala jsem ji osobně) to bych si spíš k něčemu takovému dovedla představit tvář Raduzy nebo Frühlingové (která se mi fakt nelíbí). Je pravda, ale že nemáme v mladších generacích natolik sofistikované krásky, abychom je přijali v reklamě na takovou vůni. Nakonec by mi přišlo nejrozumnější vzít nějakou neznámou zajímavou modelku.

1Miru 08.03.09 11:01

…taky jsem uvažovala nad „tváří“ niché vůní…
Mně by tam zase pasovala Hana Maciuchová, Emília a Magda Vašáryovy…

parfumerka 07.03.09 23:50

Tak neviem…Zsolta poznám z iného uhľa pohladu, má charizmu, svoje zásady,bez snobských móresov…nechápem ako sa mohol nechať vtiahnuť do takej haluze, on takúto propagáciu absolútne nemá za potreby. K tomu, aby sa stal jeho parfém nikovým, potrebuje hviezdičky iného razenia, keď už teda po tom túži. Apropo, vôňa musí spĺňať iné kritéria, aby mohla niesť vintage etiketu. Parfums MDCI, Amouage ako aj iní parfémoví borci sú krásnym príkladom. Nabudúce čo to popíšem zo zákulisia, ako to vlastne chodí. …úplne iný koniec by to celé nabralo s dámami takých kvalít a šarmu ako je Květa Fialová…My sme už skutočne tak blbé národy, že už tam nemáme fakt koho posadiť, len tie silikónové figuríny ?

Hraška 07.03.09 18:45

Bože, a keď som tam zbadala tie naše slovenské „celebritky“ - Cifrovú a Rakovskú, tak skončila všetka sranda…

anonymní 07.03.09 18:31

tyto stránky navštěvuji kvůli poznávání parfémů. dnes jsem se však obohatila poznáním, kdože je Hana Mašlíková. …musí to být fuška, setrvale se tvářit takhle(.. spisovný nebo alespoň publikovatelný výraz mne nenapadá), to bych snad raději házela na poště balíky!
Tak Ado, díky za skvělé recenze parfémů, ale s propagací osobností tohoto typ to už nepřeháněj!

klubko 07.03.09 14:13

Ano ano, měli pozvat nás, my bychom neohrnovaly nos nad ničím, zvlášť nad těmi poctivými živočišnými akordy :-) Jinak Hanička v Uvolněte se, prosím, byla výborná, do té doby by mě nenapadlo, že někdo může zkazit míchaná vajíčka, měli ji nechat ještě uvařit kafe :)

Dagmary 07.03.09 12:30

Holky,tak si to tak neberte:-))Já realityshow nesleduju,bulvár nečtu ani na netu,„celebrity“ jsou mi ukradený,nerozeznám je a jména mi absolutně nic neříkají,pokud je náhodou nepozve Kraus - a stejně je hned zapomenu.Rááádia neposlouchám,ne­vím,kdo je Miss a vůbec jsem v tomhle směru totál mimo.Jenže většina národa si asi fakt parfémek přinejmenším zapamatuje (a následně třeba i koupí),když to vyjde v Blesku nebo kde s patřičnejma xichtíkama.Nejlepší je asi nápad Sáry a Ady,vypravit se za panem Zsoltem rovnou na odbornou exkursi.A pak nám sem podat referáty,abysme se my neodbornice povzdělaly a mohly závidět.

Ingrid 07.03.09 11:48

Hm,hm,ten pán bude silně komerčně a konzumně zaměřen,když si vybral-cituji-partičku celebritek v čele s H.Mašlíkovou,je to jeho věc a právo,ale nějak jsem nepochopila,čím se proslavila a co tak zázračného vykonala peroxidová osůbka,kromě účasti v jakési bizarní reality show a pytlů naplněných silikonem,co si nechala voperovat.Chá­pu,kšeft je kšeft,takže ať se mu daří,ale mezi celebritama by jistě našel někoho jiného,na úrovni,kdo by přitáhl zájem lidí.Škoda.U mne tím pádem tahle akce nějak ztratila kredit.Osobně mi záleží na to,kdo co a jakým způsobem prezentuje,takže závistí neblednu.

gentiana 06.03.09 23:56

No, taky souhlasím, že osobu, která má akorát ten silikon, bych klidně z věci vynechala, ale takhle se třeba přes profesionální kozatku dostanou do mejnstrýmu ty parfémy.

Melisa 06.03.09 22:43

Já chci také na výlet.......A­aaaach......I když upřímně: máme tu přece naši úúúúúúžasnou Sáru!!!!!Nevezmeme to přes Bratislavu? A na chuderu Mašlíkovou se vykašlete, já ji taky moc nemusím, ale podobné neoduševnělé tváře na nás hledí ze všech médií.....tak je nechme žít…
Tak miláčci, kdy vyrazíme?

Ada 06.03.09 21:15

Neměla bych nic proti testování parfémů prostými ženami, ale pochopila jsem, že Zsolt chystá nějakou nikovku. V tom případě si měl jako testerky určitě vybrat jinou skupinu než modelínky.
A už jsem mu napsala :) Mám dneska nějakou rozvernou náladu. Aspoň se o nás dozví :)

lleni, neboj, napíšu pár recenzí a Hanička zmizí kdesi dole.

llenni 06.03.09 20:51

Adi… prosím… Já to tu mám tak ráda! A teď jakmile otevřu web, vidím Haničku a mám hned po náladě. :-)) Já jí prostě nemůžu… Nešla by ta fotka zmenšit? Nebo Hanička nějak vystřihnout? Ťélo jí tam klidně nech ( aby Jitky tatínek neremcal), ale tu hlavu… tu hlavu prázdnou - tu někam zašantroč!

parfumerka 06.03.09 16:45

…a ešte si neodpustím, súhlasím s 1Miru…Haničku síce nepoznám, môže byť milá, ale vône v konečnom dôsledku budeme kupovať my svojim polovičkám, obyčajné holky, jednoducho keď vyrobíš prototyp chladničky, tak ju asi neponesieš na testy Eskimákovi, ale do normálne fungujúcej domácnosti…na druhej strane, zas nemôže dávať testovať svoje cenné výtvory žienkam na jérdé (jézédé)…a vieš, že ja by som to na jeho mieste práve takto spravila…raz, keď vyrobím svoj vlastný…
 Sára

derad 06.03.09 16:44

Klid holky, to jste neslyšely o píár? Tohle je spolehlivý a osvědčený (jakkoli trapný) způsob jak o sobě dát vědět. Zdá se že pan Zólyomi bude publicitu potřebovat už kvůli tomu novému parfému co chystá.
Pokud je jen zpoloviny taková kapacita, jak píše Ada, tak by musel být na hlavu padlý, aby se o své práci radil s kýmkoli jiným, než se sobě rovným…

1Miru 06.03.09 16:35

Jasné!!! - jela bych okamžitě!!!…

parfumerka 06.03.09 16:32

Tak, to je teda góóól…keby som to vedela, že Zsolt s ktorým si píšeme a dohadujeme mohutnú spoluprácu, pôjde dávať testovať vône až do samotnej Prahy, tak mu to vytmavím, áno súhlasím s Jitkou, mal to nechať na čitateľky Arôme…ale čo nie je, môže byť, okamžite mu idem písať a hneď to napravíme…Niekedy ten marketing nepustí…a vôbec, prečo tam nemá tiež svoj face, to nie je košér…A sakra, ja som práve dopísala malú prezentáciu tohto fakt milého parfuméra, teraz to bude trapné, že sa opičím…tak aspoň malá premiéra jeho skromnej osoby www.leparfum.hu, www.zolyomiparfums.com....Už dlho odkladám stretnutie s ním priamo v jeho alchymistickej dielni, no…však to poznáte…no time..až mi je to trapné, stále vyvoláva…a teraz mi to aj bodlo, kto sa hlási na voňavý výlet ? Ada, určite 1Miru, …
(Adi,mimochodom díky za hrejivé slovíčka na našu adresu…vážne, je to pre mńa 220 (aj viac)voltový elixír, veľmi si to vážim…a už dosť.
Sara
parfemy-exclusive.sk

Ada 06.03.09 16:25

Já mám Haničku ráda od toho jejího vystoupení v Uvolněte se, prosím :) Je to milá holka. Ale Zsolt je zaměřený nikovým směrem, jestli chtěl dobré rady od běžných holek, tak to nějak nedomyslel.

1Miru 06.03.09 16:16

No teda!… - mít vůni, kterou doporučuje nebo se líbí Mašlíkové(ať už dámskou nebo pánskou)- nikdy!…, šla by hned „o dům dál“…
Nechci Haně křivdit, třeba je opravdu fajn a správná ženská…?.,ale ta její „slupka, obal“

  • to je pro mě špatně udělaná dutá bárbína, která se prodává za hříšnej peníz díky mega reklamě…
Jitka 06.03.09 15:37

Můj tatínek mi kouká přes rameno, ve snaze mě vystrnadit od PC, a pravil, že ji ta lahvička stíní. Nás z Arome měl pozvat !

Přidat komentář

Nejčtenější