...a NEparfémově NEpotěšilo?

Yvraine 01.03.19 14:00

Netesi me upadajici hygiena a cistotnost nasich spolubobcanu.
Bez ohledu na misto (CR i zahranici) se cim dal vic setkavam s tim, ze zeny po sobe nejsou schopne splachnout toaletu. Prijde mi to naprosto absurdni a nechutne. Poprve jsem se s tim setkala pred lety v Nemecku u studentek z Asie, ale v soucasnosti na to narazim pravidelne. Naposled dnes v Praze v kavarne, lepa deva byla schopna se dukladne licit pred zrcadlem, ale splachnout po sobe toaletu je mimo jeji obzory…

otakara 01.03.19 20:47

@Yvraine :think: šetria, vodou…ale z iného konca, mňa znepokojuje fakt, že splachujeme pitnou vodou :think:

Yvraine 01.03.19 21:04

@otakara
Doma ať si klidně šetří, ale nechat nespláchnutou veřejnou toaletu :poblion:
S tou pitnou vodou máš naprostou pravdu, také mi to dost vadí. Myslím si, že by nebyl takový problém minimálně v novostavbách splachovat užitkovou vodou.

Medojedka 01.03.19 23:24

@Yvraine @otakara Nevím, proč se neujala myšlenka umístit umyvadlo nad záchodovou mísu (skoro na konci stránky) :think:

otakara 02.03.19 08:10

@Medojedka áno, napríklad, bolo by to to výborné @Yvraine a to ešte ak sa neumývajú ruky po toalete, tiež to vidím každý deň okolo seba a ako ty hovoríš, na jednej strane dámy so všetkým čo k nim patrí, na druhej strane žalostná nedbalosť voči okoliu a aj voči sebe

Rosa N. 02.03.19 08:16

@Yvraine, @otakara to si taky často říkám, jaké je to škoda a plýtvání splachovat pitnou vodou. :think:

otakara 02.03.19 08:22

@Rosa N. :-P ak sa tomu ""poddám v myšlienkach"" (začnem o tom viac premýšľať) :think: , vlasy sa mi z toho ježia, nezmysel dnešnej doby

Yvraine 02.03.19 08:41

@otakara
JJ, nemytí rukou je další věc. Z toho se zas ježí vlasy na hlavě mě, při představě jak takový člověk pak sáhne na kliku, tyč v MHD atd…

MagnolieS 04.03.19 19:39

Luke Perry † - Dylan z BH 90210 v 52 letech :cry:

Henri 05.03.19 17:45

@MagnolieS
Jak napsal nekdo v komentarich - „smrtka v poslednich tydnech povesila kosu na hrebik a vyfasovala od sefa motorovou pilu“. Me to docela vcera uvrhlo do takovyho nejasnyho smutku, asi proto, ze 90. leta jsou moje mladi a to, ze umiraji herci/zpevaci z te doby asi znamena, ze uz vubec mlada nejsem. :-? 52 je prece tak malo… :cry:

Renusatko 05.03.19 21:46

@Henri Přemýšlela jsem nad tím úplně stejně :cry: .

otakara 10.03.19 11:56
@Yvraine píše:
@otakara
JJ, nemytí rukou je další věc. Z toho se zas ježí vlasy na hlavě mě, při představě jak takový člověk pak sáhne na kliku, tyč v MHD atd…

áno, riskujem, že to vyznie hystericky, ale čo, prežijem to - mám niekedy pocit, že by som mala dvere rozrážať nohou, nie otvárať rukou… :-) a tyče sa držať s bielou rukavicou na ruke

Jitka77 10.03.19 12:15

@otakara Vůbec to nezní hystericky, mám to podobně. Dveře na toalety nebo třeba u lékárny otevírám radši loktem, hřbetem ruky, nebo si přes prsty přetáhnu rukáv. V tramvaji se radši šikovně opřu nebo balancuju bez držení, pokud to jen trochu jde. Možná je to praštěné, ale dezinfekční gely nesnáším, takže zbývá obezřetnost.

lilithc 10.03.19 14:43

Obezřetnosti nezbývá nikde.Možná jsme to tady už psala,v tom případě se omlouvám,i když připomenutí není na škodu.
V prodejně jsem nakupovala do vozíku,u kterého jsem si až uvnitř uvědomila,že hrozně smrdí výkaly.Zdroj pocházel od otvoru na mince,který byl celý pomatlaný.
Nějaký čas jsem si nosila v kabelce rukavice jen pro tento účel.Časem jsem od toho upustila.
Po této příhodě jsem u pečiva chytila chlapa jak se v tom hrabe holýma rukama,tak jsem jej upozornila na nevhodnost.Už už se do mě chystal pustit ale zarazila jsem jej a vysvětlila mu a názorně předvedla co vše se děje.Ten kus co zrovna držel v holé pracce upustil nevěřícně nazpět a jen ucedil „hovada jedny“. :poblion:

Stránka:  « Předchozí 1 1793 1794 1795 1796 1797 1798 1799 1800 1801 1802 1803 Další »
Váš příspěvek