Bratislava

Červánek 11.12.16 18:04

@Korsicanka To doufám, že mě už nikdo nezastaví a nezradí ani vlastní tělo ;)

Rosa N. 11.12.16 18:28

5. přes 9.

@Červánek Ať jsi brzy, Červánku, úplně fit!  :kytka:

@micuska6 ještě jsem si uvědomila, že jsem Ti pořádně nepoděkovala, jak milá a pozorná byla Tvoje pomoc s přepravou! Pro klid v duši je báječný, když se člověk nemusí bát, že zabloudí, ztratí se a ujede mu vlak. Byly jsme přepraveny jako na obláčku od nádraží a zase pak zpátky spolu s Korsičandou jako v bavlnce. :hug: :andel: A to ani nemluvím o vlastnoručně nabublinkovaném šampáňu, které pro nás Vierka vyrobila a chlebíčcích, vlastně naopak. Uhostila nás, a tak ještě víc zútulnila a zvýraznila už tak velmi přátelskou atmosféru. Výborné kafe od „domácích“ Placida a paní Evy také přišlo nesmírně vhod. (Nojo, už zas myslím na jídlo!)
Micuška mi o sebe povedala, že je vraj studený čumák, a že vraj uvidím. Neznám žádný studený čumák, ktorý by takto dbal o pohodlí a pečoval o nás a myslel na druhé tak jako Ty. Protože žiaden takový, ktorý by toto robil nie je. Na žádné fotografii, Štafanově ani co jsem kdy viděla, nevypadá Vierka tak úžasně jako ve skutečnosti. Má ukrutně něžný pohled a celá je tak milá, že by ju člověk zjedol. A A ešte ak si nasadí niekedy okuliare (robí to málo) vyzerá nesmírne sexi. Nikomu Vám, holky, ten rok narodení neverím! :cert: :mavam:
Spaste dusi, Placidusi, s Vaším decentním výběrem fotek jsem také spokojená, díky. :palec: :kytka: Štefan mi připomíná poustevníka (rozuměj svatého muže) s duší parfuméra. :mavam:
Co se týče dárků nebo spíš Vašeho poděkování, úplne sa hanbím.. též se cítím obdarovaná, když ho někdo dokáže přijmout a nedá mi košem, ani za tím nehledá postranní zlé úmysly. Jen jsem v rozpacích z těch díků, tak jsem ani nevěděla jak na to reagovat. Jste moc hodné. :srdce: :mavam:

micuska6 11.12.16 19:27

@Rosa N. Hanka, Ty sa hanbis za slova chvaly? A co mam robit po Tvojich slovach ja? :oops: :oops:
Ver mi moja, ze Ty by si sa na mojom mieste zachovala uplne rovnako. Skoda, ze to lucenie bolo v takom „fofre“, ale tesne ku stanici kde sme zastavili smu vojst len taxiky. Verim, ze s Tebou to nebolo moje posledne stretnutie. Si este milsia a citlivejsia, ako som si myslela :srdce: .

• Citovat
  • Nahlásit
Hanka H 11.12.16 20:57

Dovolila jsem si se vetřít :oops: - některé z vás znám, jiné jsem viděla (na fotkách) prvně. Musela to být skvělá akce … :mavam:

Daridari 11.12.16 21:07

@Hanka H Áno bola to super akcia, uchvátili ma vône aj aromáčky, videla som všetky po prvý krát :P

Korsicanka 11.12.16 21:10

@Hanka H To si piš! A příště už víš, že s námi klidně i do pekel :lol: :mavam: :hug:

MagnolieS 12.12.16 23:06

Ha! mám vás a už jdete do oblíbenejch, mně bylo divný, že je ticho po pěšině, jdu si přečíst jak jste se měly/i asi i http://yoursmiles.org/…ls/m0494.gif

milacka 12.12.16 23:27

@MagnolieS Si ma rozveselila, ty detektív Oriešok :lol:

micuska6 13.12.16 12:59

Hlásim, hlásim, že dnes mi dorazil flakón z 1907, ktorý v BA nemali, ale v Košiciach áno.
K nemu mi Štefan pribalili 5 origo niche vzoriek. Cítim sa ako Šeherezáda
http://www.pic4ever.com/…/2uge4p4.gif

• Citovat
  • Nahlásit
sisa.b 13.12.16 13:27

@micuska6 tomu hovorím starostlivosť o zákazníka!!! :palec:

To mne dnes prišiel balík z notina v pre mňa nie zrovna malej hodnote (125€) a k nemu nič, ani malá zbytočná vzorka kozmetiky gratis :roll:

MagnolieS 13.12.16 17:36

Fotky jsou parádní, všem vám to moc sluší no a micka @micuska6 ty držíš ten největší poklad viď? Teda pokud mě zrak nešálí a věděla bych prd, kdyby ho tady někde zrovna nedávno nedala India :andel:

MagnolieS 13.12.16 17:48

@sisa.b Jj, ani fň už Notino nedává, vyzvedávala jsem v sobotu flakón za 1 700 a kulový, zlaté cestovní zubní pasty :mrgreen:

Martula 13.12.16 19:21
@micuska6 píše:
Hlásim, hlásim, že dnes mi dorazil flakón z 1907, ktorý v BA nemali, ale v Košiciach áno.
K nemu mi Štefan pribalili 5 origo niche vzoriek. Cítim sa ako Šeherezáda
http://www.pic4ever.com/…/2uge4p4.gif

Vierko, kterou vůni z 1907 sis objednala? A je to paráda, taková rychlost a vzorečky navíc… já když dostanu k nákupu v e-shopu niché vzorečky zdarma, tak mám pocit, jako bych místo jedné vůně v balíčku dostala dalších pět navíc. Vůbec mi nevadí, že jsou to jen vzorky, je to prostě 5× radost ze zkoušení něčeho nového jako bonus. Taková péče o zákazníky mě hodně ovlivňuje v tom, do kterých obchodů a e-shopů se vracím.

• Citovat
  • Nahlásit
sisa.b 13.12.16 20:16

Dievčatá, tiež to tak vidím. Je to pridaná hodnota k nákupu, ktorá poteší zákazníka. Ešte rozumiem, ak človek nakúpi kozmetiku za 20€, ale niché vôňa vo vysokej cene? No asi som náročná a odmenou mi má byť samotná cena :roll:

Korsicanka 13.12.16 22:04

@micuska6 Jů, Hele, Vierka, ty se ale máš :lol: @sisa.b A ty se teda - až na koupenou vůni - Sisi, nemáš:( Ještě žes byla s námi v 1907 a užila sis „čuchání“ a nás, že? :mrgreen:

Stránka:  « Předchozí 1 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 Další »
Váš příspěvek

Další podobná témata podle názvu