Blbé (neparfémové) dotazy

lilithc 5.4.22 21:16

@Medojedka Tento e-shop asistenta nemá.Poslali mi k výběru kódy do dvou zásilkoven.

Medojedka 5.4.22 21:19

@lilithc To je smůla. :-(

lilithc 5.4.22 21:21

Několikrát jsem posílala zásilkovnou zpět zboží do Lidlu a vím,že jsem psala sama rukou na balík adresu.
Tyto údaje na stránkách Zásilkovny nejsou,tak proto pátrám tady.

@lilithc ale teda musím říct, že obdivuju, jak dnes někdo může odolat smartfounu, já mám dva (ale ne úplně dobrovolně, samozřejmě) a z mobilu chodím i na třídní schůzky.
Na posledních schůzkách jsem si říkala, že určitě nejsem sama a že kdyby to ta úča viděla, co se děje na druhém konci u všech těch rodičů - třeba já jsem zrovna jela z práce a byla jsem připojená z auta, manžel doma ve slipech, v ruce rohlík, jednu kočku na klíně, druhá si na stole vedle paní učitelky líže packu.. :-D

@lilithc No popravdě já nevím, jak bez té aplikace. Jako už jsem to určitě posílala, ale jak jsem to udělala…myslím, že jsem to vyplnila na webu a pak jsem si vytiskla ten štítek doma. A ta adresa byla na tom štítku. Nebo jenom ten kód jsem si tiskla? :think:

lilithc 5.4.22 21:37

@frangipani_romana Ano,máš vlastně pravdu. Potřebuji nový fotoaparát na takovéto domácí focení :-) a cenově úplně nejvýhodnější by byl smartphon, ale mě vadí velikost toho přístroje a taky neustálé nabíjení.Už jsem si dokonce říkala,že si jej koupím jen na ty občasné fotky. :lol: Určitě je sledovatelný i obyčejný tlačítkový telefon ale k tomu chytřejšímu mám odpor.
Jedna návštěva se úplně zmateně podivovala,že jak teda chodím na FB,že jestli mám pořád zapnutý počítač a nechtěla věřit,že profil na FB nemám,protože k tomu mám ještě větší odpor než k smarfounu :-) a že mám vypnutou wifinu,tak to už úplně nebrala. :andel:

porjk 6.4.22 07:24

@frangipani_romana v historii zásilek by to mělo být dohledatelné, ne?

@porjk No ale když nemá appku?

porjk 6.4.22 08:40

@frangipani_romana Nojo, vlastně :think:

Biely kvet 6.4.22 08:57

@lilithc Môžem sa opýtať, prečo kabelku vraciaš? Vyzerá inak ako na fotke? Spozornela som, lebo aj ja mám objednanú asi z toho obchodu, tak či ju mám vôbec vyzdvihnúť? :think:

lilithc 6.4.22 13:03

@Biely kvet Už když jsem psala o vrácení tak jsem si říkala aby tě to nevystrašilo. :-) Vracím tu černou Zara Black protože se zapíná na dva druky,které jsou umístěné v rozích klopny a mám obavy aby se ty rohy za chvilku neohýbaly.Ta kabelka má vevnitř zip,takže kdyby umístili jen jeden druk doprostřed,tak bych si ji nechala.Ta se mi totiž v tom obchodě jako první zalíbila.Pak jsem ji náhodně viděla venku na jedné paní ve světlé barvě a bylo rozhodnuto,okamžitě jsem po půlročním rozhodování objednala.Ovšem až má tu věc člověk v ruce,tak vidí možný problém.
Petrolejovou kabelku si nechávám a podle toho jak teď uspěju s vracením si tam objednám další.Už mám na jednu vyprodanou nastavené i hlídání.
Vůbec se neboj. :-) Podle mě jsou ty kabelky kvalitní a co jsem hledala různé recenze,tak jsem nenašla negativní ohlas.V diskuzi na Vinted se o Lúbivé také zmiňovali jen v superlativech.
Já stejně jako @Magnolie1 nosím nejvíce černou kabelku a ty rohy by mi fakt vadily.

Medojedka 15.4.22 08:44

Pěkný Velký pátek přeji :kytka: Hledám zubní pastu bez fluoridu a dioxidu titaničitého. Poradíte? Děkuji :rose:

@Medojedka
Bez fluoridu jsou tady ty notinovské Mediblancy - https://www.dpbolvw.net/…248-12708885?…

Anebo já si kupuju oranžový Elmex bez fluoridu, on je i bez mentolu, já to nemám ráda - tento: https://www.jdoqocy.com/…248-12708885?…

Ale bez titanové běloby? To nevím, to je snad podstata pasty. To mne napadá jedině nějaké ty bylinkové prášky, co prodávají zelené shopy, myslím, že v Biooo jsem jich několik viděla.

A můžu se zeptat, proč ti vadí titanová běloba?

Medojedka 15.4.22 09:24

@frangipani_romana Protože: https://www.ferpotravina.cz/…am-ecek/E171 Díky, asi zkusím bylinné prášky :think: A složení pudru Agent Provocateur? Mastek?

@Medojedka
Tyjo, ještě jsem si vzpomněla na hřebíčkovou, já ji mám hrozně ráda, je bez mentolu, místo toho je tam cítit ten hřebíček, je příjemná - a vypadá to, že dokonce nemá ani tu bělobu! Koukni na složení:

https://www.jdoqocy.com/…248-12102197?…

tady je i malé balení - na cesty https://www.dpbolvw.net/…248-12102197?…

Stránka:  « Předchozí 1 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 Další »
Váš příspěvek