Brno

Reklama

Renusatko 10.02.18 19:50

@Rosa N. Můj teda asi není, myslím, že žádný takový nemám.
Jinak moc děkuji za organizaci a pohoštění. Vše bylo úžasné a moc jsem si to užila.
„Přespolním“ děkuji, že jim Brno stojí za návštěvu a všem ostatním, že se podělili o své voňavé poklady. Speciálně @sans effort ještě za poznávací soutěž, co nám připravil. :-D
A Františku, doufám, že příště už se prostě přidáš a do toho Brna se vypravíš.

mmaat 10.02.18 20:12

@Rosa N. Hani, já už ležím v posteli, přece jen mě ta viróza trochu zmáhá.
Děkuji všem účastníkům za velmi vydařené odpoledne, mimobrněnským, že si udělali čas a vážili cestu. Už teď se těším na příště, snad budu v lepší čichové kondici. :-)

mmaat 10.02.18 20:23

@Rosa N. Hani, vyfoť ten kabelkáč, třeba si jej majitel pozná.

anybor 10.02.18 21:33

Také děkuji všem zúčastněným a především hostitelce ! Bylo to moc fajn ;-) .

Magnolie1 11.02.18 08:08

Pridavam se k ostatnim, ze Brno bylo moc fajn, jsem moc rada a ta cesta z Prahy zato rozhodne stala.

chimaera 11.02.18 09:14

Děkuji všem za báječné odpoledne a Haničce a Zdenkovi za skvěle přichystané zázemí a za odvoz :hug:

Lillly1 11.02.18 09:33

Taky děkuji za možnost sejít se u Hanči, ráda jsem se se všemi potkala :kytka:

Příspěvek upraven 11.02.18 v 13:57

sans effort 11.02.18 13:54

Také se přidávám s velkým díky Hance, za bravůrně zorganizovaný sraz. Škoda, že se Brněnské srazy nepořádají častěji, protože jsou vždy velice vydařené. Rád jsem znovu viděl známé tváře a také děkuji za možnost poznat poznat „nové Aromekamarádky“.

Mandarinka 11.02.18 14:24

Taky díky všem, bylo to moc milé setkání. @Rosa N. díky moc, že ses nás ujala. Poznávací hra byla taky super. Domu jsem dojela v pořádku, ani mě nevyhodil řidič z trolejbusu ;-)

Frantatata 11.02.18 14:34

@Renusatko
Jednou k Vám určitě dorousám. ;-)
Hanka je dnes zvadlá?
Kdo vyhrál poznávací soutěž? :think:

Renusatko 11.02.18 18:00

@Frantatata Hanka dnes určitě relaxuje :-) .

Rosa N. 11.02.18 18:46

milí,

Ahooooj, omlouvám se za trapnou absenci! :o) ))) já Vám mám.. zhruba poslední týden nějakou snad spavou nemoc. :o) ))) Sice se mi ráno (konečně!) dobře vstává, zato večer na mě přijde najednou taková příjemná únava a ospalost. i během dne, když se stulím třeba s knížkou nebo vedle manžela „pri telke“ hned zadřímu. Takže máš vlastně, Renušátku, pravdu.
Ale je mi tak hezky a příjemně jako už dávno ne. Ještě jednou Vám všem moc děkuju, že jste přišli.. tak jste mě pozitivně nabili dobrou náladou, děkuji i za krásné dárky.. :rose:
Jinak tu hru co vymyslela Mandarinka a tak šikovně nachystal Tomáš :srdce: :unicorn:
tak to nebyla ani tak soutěž jako spíš taková hravá kratochvíle. Vzorky měla přichystané i EvulinkaH, která bohužel nakonec nedorazila, ale třeba dorazí příště.. a Péťa (Prokeruš) si jako Růženka píchla cosi do prstu, nějaký střep a na chirdě jí prst rozvrtali, jak hledali a střep nemohli najít vytvořili tam doslova kráter a tak ji to berušku malou bolí, jinak by byla přijela taky. :o)
Jistě se nikdo neurazí :o) ))) když napíšu, že nejroztomilejším a nejsladším hostem na našem setkání byl Martin, tak hodný, krásný a spokojený hošíček, jakého jsem ještě neviděla. Ničeho se nebojí (ani mě :o) )) Manželův tatínek má moc rád děti, tak jsme se s Martinem byli několikrát na něho dolů podívat. Tak se s Martínkem taky potěšil. Těším se, až ho znovu uvidím (maminku nakonec taky) a Vás všechny taky!!! :o) )))))
Ještě Vám chci poslat několik fotek, kytičku od Mandarinky, krásnou… kdo nezná tyhle červené, jmenují se alstromerky (alstromerie).. moje oblíbené.. bývají bílé, bílozelené, žluté, do bíla svítivě růžové, fialové.. naučily mě na ně kamarádky z květinářství.. ony tyhle kytky totiž vydrží bez problému 14 dní. když našim přijde zboží a jsou ještě zavinuté, vypadají poněkud opršele, ale rozkvetou brzy jako tyhle od Mandarinky a vydrží hezké někdy dokonce i tři týdny. :srdce:
Fotit jsme se, my holky, nechtěly, tak jsme se nefotily. Kdo chce ať se přijede příště na nás podívat. :-P :-* :wine:

Moooc všem děkuji za velice milé setkání, bylo to opravdu velice velice fajn. Hani, bylo to super, a zvládla jsi vše na jedničku : )A už se těším rozhodně na to další, byli jste všichni báječní, s tak milými lidmi bych se mohla setkávat neustále : ) :rose: :rose:

Rosa N. 12.02.18 11:23

Tipovala bych, že je Lištičky, je?
Co je to v něm za krásnou vůni?

Stránka:  « Předchozí 1 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama