Brno

kasparoj 29.6.20 13:57

Děkuji za příjemné odpoledne, ráda jsem vás poznala :kytka:

ijáček 29.6.20 17:32

Problém s WienerBlut vyřešen. Jak se ocitnul v mé kabelce, netuším. Jestli mě ještě někdy pozvete, držte si parfémy, buď mi začíná Alzheimer nebo kleptománie. :) A to se snažím udržovat svou sbírku na minimální úrovni. (max 12). Ale byl to příjemný zájezd do Brna. (Strávila jsem skoro čtyři měsíce doma s manželem, nic proti němu, ale bylo to už trochu monotómní). Poté co jsem parfém vrátila právoplatné majitelce, zašla jsem do Vaňkovky, koupila jsem si modro-zelenou plisovanou sukni v Desigualu (docela umírněnou, žádná ta jejich šílenost) za „super“ cenu, slevněná z tří tisíc na patnáct set, no nekup to, a dvě rtěnky Sephora 13, ty už budu asi používat až do konce života.

Už se těším na další shledání, ale než odjedu, prohlédnu si kabelku. :)

Příspěvek upraven 29.06.20 v 18:19

Arome Violeta 29.6.20 17:45

Jolanko,
užij si sukničku, příště si dám na Tebe pozor! Rtěnek ještě užiješ, přestanou Ti 13 beztak vyrábět.
A moc děkuji za vrácení.
Martina

ijáček 29.6.20 17:48

@Arome Violeta :srdce: Fakt to nebyl úmysl, spíš nedorozumění. A nestraš, že mi třináctku přestanou vyrábět. :)

ijáček 29.6.20 18:05
@Rosa N. píše:
Bylo to moc příjemný, skvělá atmosféra. Ještě k tomu nás nakonec sluníčko s Magdou a ijáčkem vylákaly ven. Moc jsem Vás ráda všechny viděla! :hug:
K tomu jsem si pochutnala na legrační limonádě. A mile mě rozesmálo, když jsme chtěly, mezi řečí, po obsluze další ods3k, rozumějte vinný s3k :-)Vůni nemám neznám, Martino. Držím pěsti, ať někde vykoukne.

Sluníčko, Magda a Ijáček si vždycky najdou místo, kde se dobře kouří.

https://www.youtube.com/watch?…

ijáček 29.6.20 18:10
@ijáček píše:
Sluníčko, Magda a Ijáček si vždycky najdou místo, kde se dobře kouří.https://www.youtube.com/watch?…

A to jsem byla moc hodná - už jsem se ztrapnila několikrát na našich vínech, že jsem pila jenom ty legrační limonády. Střízlivá jak skřítek, jsem ukradla parfém, který se mi ani moc nelíbil. :)

ijáček 29.6.20 18:16

A ještě naposledy, ten můj muž je takový antiparfémák. Roky ho učím, že si má dát jeden střik, nechat mírně vyvanout a pak z dálky očichat. Přijela jsem z Brna v domnění, že jsem dostala dárek pro něho, on si dal jeden střik na zápěstí a okamžitě do něho zabořil nos. Prý, fuj. Jak ho to mám naučit, že tak se to nedělá? Jo, a když mu dávám čichnout k nějakému mému novému parfému, čichne a řekne: „No, voňavka“. :)

Lillly1 29.6.20 18:27

Hmmm a ke mě po sobotním srazu putuje maličký odstřik 5ml vůně Dior Sakura, 5ml Guerlain Souffle d'Oranger a z Notina ještě Oscar de la RentaBella Blanca - 30ml roztomilouš za hezkou cenu :D

ijáček 29.6.20 18:31

Já teda doufám, že lékovka s My name a dva odstřiky Toma Forda, byly určené pro mě. Díky, Rosa N.

Arome Violeta 29.6.20 19:19

Ahoj holky,
moc děkuji všem za milé přijetí. Těším se na další setkání třebas v babím létě, tentokrát po borovicí.
M.

ijáček 29.6.20 20:03

@Arome Violeta Co že to bylo za nepříjemný strom, pod kterým jsme seděly?

Rosa N. 29.6.20 20:04

Drahý @ijáček u, :rose: o ods3cích TF nic nevím. Truss. My name
by asi slušel víc nějaký rozprašovačem obdařený „příbytkek“.
I bez odkazu bych se byla chytala! Hned se mi ta písnička vybavila. :-)

ijáček 29.6.20 20:12

@Rosa N. Milá moje, dalas mi dva odstřiky Jasmine Rouge a lékovku My Name. Jestli to nebylo pro mě, jdu se léčit. :)

Rosa N. 29.6.20 20:15

@ijáček Ajooo :lol: , prý ods3ky.. cvrkla jsem JR do fialky, to snad nestojí vůbec za řeč! :choco:

Rosa N. 29.6.20 20:18

@Arome Violeta borovice i babí léto mám moc ráda. :srdce: .. skvělej nápad!

Stránka:  « Předchozí 1 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 Další »
Váš příspěvek