Čím jste dnes navoněné? :-)

alibi 8.10.19 15:27

@Hanka H díky té zpropadené nemoci jsem se nevoněla měsíc a půl. snad ti taky nezačíná nějaká choroba? 8-O

Frankie 8.10.19 15:28

@Hanka H
My už teď jedeme na nové vlně, kosmetika, peep-show okénka a táák.
Jestlipak sis nezapomněla namazat ruce?
 :-P

Hanka H 8.10.19 15:38

@alibi Jenom dočasná (byť už vracející se) indispozice - burčák mi chutnal, ale uškodil :lol: .
@Frankie Jo, namazala jsem se :-P - a nevím, proč jsi položený dotaz vzápětí odstranil :think: .

Aromaterapie 8.10.19 15:38

Angel Pivoine :srdce:.

alibi 8.10.19 15:43

@Hanka H ahaa, tak to jooo ;)

Frankie 8.10.19 15:43

@Hanka H
Nic jsem nesmazal, jen použil homochromii.

Verda2 8.10.19 16:45

Insolence EdP :srdce:

ZPĚVAČKA 8.10.19 16:58

Dnes po dlouhé době CM č.p.

Myška1977 8.10.19 17:05

Včera Trussardi Donna edp
Dnes Stilettos on Lex

Jitka77 8.10.19 17:26

LPRN extrait

MagnolieS 8.10.19 19:51

Snowing Rose :inlove:

otakara 8.10.19 23:30
@Frankie píše:
@otakara
V prvé řadě by ji zkusil vrstvit s jiným Artisanem, napadla mne vůně Timbuktu.
Dnes jsem měl chuť na něco pikantního, suchého, nahořklého a zeleného, tak jsem zkoušel právě výše jmenovanou.

ja myslím, že si si Timbuktu užil, bez ohľadu, čo si písal, plánovala som si ho vziať zajtra ;-) to je práve druhý L´Artisan, čo vlastním, kedysi som mala ešte Eau de L´Artisan, dávnejšie, ale Timbuktu mi práve nejde do páru s Fou d´Absinthe, ee, nejde.. :think: , skôr by som si myslela na tú prvú Eau..nemám viac skúseností s inými jeho vôňami, tieto tri si užívam, resp. užívala som si :mavam: Rozhodne dnes to bolo výborné, moje pocity boli fajné a fakt pozitívne :palec: .
Ale určite som rada, že si sa mi sem zapojil, ja vítam takéto poradenstvo, resp. ak vyjadríš svoj názor, resp. aj niekto iný, ak by chcel. Ahoj.

Frankie 9.10.19 00:06

@otakara
Náhodou, cítím Timbuktu a vsadím se, že budu i zítra, 24 hod po aplikaci.
Zřejmě jsem koupil v minulosti lepší verzi.
Bohužel, je to nyní tak, že niche se stávají mainstreamem.
Podhodnocované, přehlížené, ani ne tak drahé, ev. arabské značky přicházejí s něčím úžasným, kupř. bych mohl jmenovat Mercedes-Benz, Bentley, Ferrari, Montblanc, Swiss Arabian, Rasasi etc.

vlastina9 9.10.19 08:08

Angel edt :srdce:

otakara 9.10.19 08:24

@Frankie to ja dnes som hneď išla po Timbuktu , hoci by sa niekomu mohlo zdať, že som si nevybrala správny čas - zima, jeseň, chlad, mokro, ale mne sa tiež zdá, že je v tomto čase dostatočne výrazná, taká mmmmmmmmm, dobrá - teraz na tú 3ku nemysli :think:

Váš příspěvek