Clive Christian a Kinski

L von James 28.06.15 15:43

Clive Christian a Kinski

Nějaké zkušenosti s Clive Christian- C for men a Kinski-Kinski for men? Popřípadě levnější, ovšem stejně zdařilá alternativní vůně běžně sehnatelná?

Reklama

Frantatata 28.06.15 16:22

@Lukoslav
S tím Clivem se zkuste obrátit na Jediho.

BobanSK 29.06.15 05:57

KINSKI Velmi zaujimava vona,nieco medzi CDG 2 Man a Yataganom..Z kaz­deho si berie nieco a pridava aj nieco svoje..Hlava KINSKI je takmer totozna s hlavou CDG len Kinski ma volume nastavene omnoho viac v pravo..Po chvili citim tak troska aj konope ale posobi to zaujimavo,potom pride srdce a to je skvelo kvetinove s dominatnim prvkom ale neviem ho identifikovat.A po hodnej chvili uz citim Yatagan ale taky rozvernejsi a uhrancivejsi..Vona je velmi premenliva,chvilu som z nej bol uzastnuty,po chvili v tom kvetinovom srdci zas omraceny a znechuteny aby som po 3 hodkach zas prichaval k ruke a hovoril si boze to je skvela vona..Pre mna je nenositelna ale skutocne je velmi zajimava a neprehliadnutel­na..Ale neviem si predstavit kde by som ju nosil..Na bezne nosenie sa nehodi,do obleku detto,na to posobi az vulgarne..Skor na nejake dekadentne zhyrale veceierky tam by asi v pohode zapadla..Ale je to unikat!!!!!

Jedi 30.06.15 00:53

@Lukoslav C clive christian… říká se, že Tuscan Leather je podobné…

ale jinak je to dost krásné, zeleno, citron… působí to jako nějaké ovoce… kůže… kokain… a dělá to vlny kolem nositele… návykové… omamné…a vyvíjí se to!

Jedna z nejlepších věcí, co jsem kdy měl tu čest.

tally7 06.07.15 16:27

Já mám obě zmiňované vůně a ani z jedné nejsem nijak nadšen. A nejsem ani nijak nadšen z Tuscan Leather a potvrzuji, že TL je mladší bráška „C“. I když je TL levnější, připlatil bych si a koupil „C“, pokud by se mi tato vůně líbila, protože je plnější a komplexnější. Obě to jsou netradiční, specifické vůně a jejich nositel se bude odlišovat, což vyžaduje silnější osobnost, aby to společně fungovalo. Obvzláště „C“, které je i luxusnější. Kinski je sportovnější. „C“ je o kůži, trošku do sladka a KINSKI je o tabáku trošku do zelena. Vzorek KINSKEHO mohu zaslat ať si uděláš názor sám :) Přeji šťastnou ruku při výběru.

Jedi 06.07.15 21:27

@tally7 mě Kinski zajímá..D

tally7 06.07.15 22:32
@Jedi píše:
@tally7 mě Kinski zajímá..D

Tak jeden vzorek je Tvůj, zítra pošlu SZ.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama