Co jste dnes koupily parfémového?

Reklama

Venea 02.01.18 13:41

@somon ano, přesně tak, úplně jsi to vystihla :palec: …ale musela jsem tak nějak k tomu dojít :) a trochu mi to trvalo…nakonec jsem si ale uvědomila, že se fakt kolikrát ani nenavoním, protože na nějakou „pecku“ nemám náladu nebo mám důležitou schůzku a nevím, jestli by moje vůně třeba druhé straně nevadila apod. Už jsem tedy pomalu s obměnou začala, první byl Weekend, pak Valentina Pink odstřik, teď o Vánocích First edition blanche a Angel Sucree (ten tedy úplně neškodný není:) ) a hodlám dál pokračovat a ty exkluzivky si prostě fakt nechám jenom na speciální příležitosti a speciální náladu :hug:

mmaat 02.01.18 14:02
@Arome renet píše:
@MagnolieS :-D ať se dobře nosí :kytka: Myslíš, že to někdy spotřebujeme? Babička mi vždy říkala, že musí být zásoby, ale parfémy na mysli asi neměla :think: :lol:
:lol:
mmaat 02.01.18 14:05

@Venea naprosto se ztotožňuju :-)
Moje nejoblíbenější vůně jsou pro mě vůně sváteční, do práce si je beru jen výjimečně, tam dávám přednost „obyčejnějším“.

Tana1112 05.01.18 08:08

Odklikla jsem (jako trochu opožděný narozeninový dárek) tuto karafiátovou krásku :srdce:

Arome renet 05.01.18 08:43

@Tana1112 vše nejlepší a gratuluji k vůni :wine:

Rosa N. 05.01.18 08:52

@Tana1112 Musí být nádherná, všechno nejlepší, ať jsi, Táni, zdravá a veselá! :kytka:

alibi 05.01.18 09:32

@Tana1112 Všechno nejlepší Táničko :rose:

Červánek 05.01.18 10:00
@Venea píše:
@somon ano, přesně tak, úplně jsi to vystihla :palec: …ale musela jsem tak nějak k tomu dojít :) a trochu mi to trvalo…nakonec jsem si ale uvědomila, že se fakt kolikrát ani nenavoním, protože na nějakou „pecku“ nemám náladu nebo mám důležitou schůzku a nevím, jestli by moje vůně třeba druhé straně nevadila apod. Už jsem tedy pomalu s obměnou začala, první byl Weekend, pak Valentina Pink odstřik, teď o Vánocích First edition blanche a Angel Sucree (ten tedy úplně neškodný není:) ) a hodlám dál pokračovat a ty exkluzivky si prostě fakt nechám jenom na speciální příležitosti a speciální náladu :hug:

I já si dávám pozor na to, abych někoho svými vůněmi neohrožovala, když jdu na jednání.

Také mi to není příjemné, „jsem-li na druhé straně“

Vonět se, je osobní věc. :inlove:

Červánek 05.01.18 10:10
@Venea píše:
Zjistila jsem, že asi nejsem ten typ, který se může vonět „komplikovanými“ niche vůněmi každý den, navíc posledních dvacet? niche vůní co jsem zkoušela se mi nelíbila ani jedna, přijde mi že jsou poslední dobou strašně překombinované a v konečném důsledku na mě vždycky vykoukne něco, co se mi nelíbí :-) :-( :-( :-( …takže dělám velkou reorganizaci poličky :lol:

Také jsem došla k tomu faktu - mít „nekomplikované vůně“.
A pokud jde o „niche“, poslední dobou si kladu otázku co to vlastně je. Načančaný flakón ? „Silné složky“? „Přemrštěné ceny“?

Když mi stačí příjemná vůně, ve které se cítím dobře, a která nezabíjí okolí.

Venea 05.01.18 10:42

@Červánek tak já to neberu úplně tak „tragicky“, nemyslím si, že niche je jenom o načančaných flakonech a přemrštěných cenách, i když je fakt, že čím více jsou niche dostupné široké veřejnosti, tím méně se mi do nich chce a je pravda, že to niche vůně částečně degraduje, když se dají objednat online na každém „běžném“ parfémovém eshopu a je to pak jenom otázkou peněz, nikoli otázkou toho, že musíš třeba navštívit nějaký butik a složitě tu vůni shánět…

Já se po letech na arome začínám vracet k parfémovým začátkům, protože prostě pro mě jsou niche vůně komplikované, jsou komplexní, někdy až přeplacané, neuvěřitelné kombinace, které vůbec někdy nechápu, jak někoho napadlo dát dohromady :-D…nejsou to většinou takové ty vůně, které si ráno stříknu a pak se kolem mě poletuje příjemný obláček a nic neřeším, nad niche vůněmi musím „přemýšlet“ (jednak o tom jestli se k dané příležitosti hodí, ale tak o tom, co to z nich na mě tentokrát zase „vykouklo“)…nemluvě o tom, že nepatřím mezi ty, co by se nějak extra polévaly, pracuji v kanceláři, v kontaktu s lidmi a i pro mě je vůně intimní věc, kterou nepotřebuji vykřičet do světa, takže spotřebovat flakon niche vůně je pro mě zpravidla nadlidský úkol…takže už předem vím, že ten flakon za x tisíc je úplně zbytečný, protože za dva roky spotřebuju tak 10 ml a pak mě omrzí a budu ho prodávat :lol:

P.S. Neplatí to samozřejmě plošně a jsou výjimky, třeba takovou Cuir Belugou bych se mohla polévat každý den :hug: .

hafik 05.01.18 10:46

@Tana1112 Táni, vše nej k narozeninám a užij si vůni :kytka: :kytka: :rose: :rose: :srdce:

Stránka:  « Předchozí 1 2102 2103 2104 2105 2106 2107 2108 2109 2110 2111 2112 2139 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama